Popüler Altcoinlerde Son Durum Nedir?

altcoinlerde son durum

Internet Computer (ICP Coin) için dip formasyonu yüzde 14’lük bir fiyat artışı sağlıyor. Optimism (OP) Airdrop’tan Sonra 24 saat içinde yüzde 30 düşerken, Tron (TRX) bugünkü yüzde 11’lik fiyat sıçramasından sonra aylık en yüksek seviyesinde mi? Popüler Altcoinlerde Son Durum Nedir?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Popüler Altcoinlerde Son Durum Nedir?

Internet Computer (ICP), son 24 saat içinde gözle görülür şekilde değer kazandı ve şu anda 14 yüzde puanı artışla 8.85$’a yükseldi. Olumlu fiyat gelişiminin bir nedeni, olası bir grafiğin tersine çevrilmesine ek olarak , ICP’de vadeli işlem çiftlerinin listeden çıkarılmasında görülebilir. 6 Haziran 2022’de ICP’de marjin ticaretinin sona erdiğinin açıklanmasından sadece birkaç dakika sonra, ICP fiyatı önemli ölçüde yükseldi. ICP‘de kısa bahislerin 6 Haziran’dan itibaren artık mümkün olmaması, hemen bir yükseliş fiyat tepkisine yol açtı. Bununla birlikte, teknik bir bakış açısından, daha fazla fiyat potansiyeli oluşturmak için Internet Computer fiyatının önce alanı 9.85 ABD doları civarında yeniden kazanması gerekir.

Dün Airdrop tarafından dağıtılan bir Ethereum Layer2 ölçeklendirme çözümü olan kripto para Optimism‘in (OP) fiyatı, ticaretin başlangıcında 4,57 ABD dolarına kadar yükselen bir fiyat artışının ardından daha da güneye kaydı. İşlemin son 24 saatinde, OP fiyatı tekrar yüzde 30 oranında düzeltilerek şu anda 1,16 ABD dolarına yükseldi. En yüksekten başlayarak, İyimserliğin fiyatı yüzde 75’ten fazla değer kaybetti.

Önerilen Makaleler

1 Haziran 2022: Son birkaç haftadaki fiyat konsolidasyonunun ardından, Tron (TRX) fiyatı 0,09 ABD doları ile 8 Mayıs’ta bir önceki ayın en yüksek seviyesine yükseldi.

Terra ekosisteminin çöküşünün ardından, TRX kursu şu anda Tron blok zincirindeki stake etme fırsatlarına yönelik artan talepten faydalanıyor.

Şirket içi algoritmik stabilcoin USDD’nin piyasaya sürülmesinden birkaç gün sonra, Tron ekosistemi şimdiden 1,5 milyondan fazla yeni kullanıcıyı kendine çekti . Stake payı, çok kısa bir süre içinde yüzde 25 artarak altı milyar ABD dolarının üzerine çıktı. Tron böylece Ethereum ve Binance’in arkasında üçüncü sırayı elde edebilir .

TRX fiyatı kuzeye doğru trend hareketini sürdürürse teknik açıdan 0,13 ABD doları yönünde bir fiyat artışı düşünülebilir.

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.