Yükselişe Geçen , Polkastarter Nedir ? Polkastarter Ön Satış !

polkastarter

Polkastarter, Lider Merkezi Olmayan Bağış Toplama Platformudur . Zincirler arası belirteç havuzları ve açık artırmalar için oluşturulmuş bir Protokol olan Polkastarter’a ilk katılan siz olun ve projelerin Polkadot’a dayalı merkezi olmayan ve birlikte çalışabilir bir ortamda sermaye artırmasına olanak tanır . Peki tam olarak Polkastarter Nedir ? Polkastarter Ön Satış ! Polkastarter İDO ! Pols Coin !

Polkastarter Nedir ?

Polka starter, kripto IDO’ları veya İlk Merkezi Olmayan Teklifler için lider platformdur. IDO’lar, erken aşamadaki kripto projelerinin, IDO katılımcılarına jeton dağıtarak sermaye artırmasının bir yoludur, bir projeye erken yatırım yapma ve vizyonunu destekleme şansı sağlar. Projeler için neden bu kadar faydalılar? Anında likidite sağlar, projelerin daha az zaman fon yaratmasına ve daha fazla zaman inşa etmesine olanak tanır. Polka starter, yeni fikirleri başlatmak için tamamen merkezi olmayan bir protokoldür. Küratörlük süreci ve endüstri erişimimiz, blok zinciri ve dijital varlıklarda en iyi yeni projeleri sunmasını sağlamaktadır. Polkastarter ile merkezi olmayan projeler farkındalık yaratabilir, sadık bir topluluk oluşturabilir ve uzun vadeli destek alabilir. Platformun kullanıcıları, güvenli ve uyumlu bir ortama katılabilecek ve mevcut ERC20 standardının, yani BNB ve Polygon (MATIC) tokenlerinin hem içinde hem de ötesinde varlıkları kullanabilmektedir.

Polkastarter İDO

Pols Coin Nedir ? Polkastarter Coin Nedir ?

Polkastarter, zincirler arası jeton havuzları ve açık artırmalar için kullanımı kolay bir fırlatma rampası sağlamak üzere tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. En yaygın olarak, sermayeyi artırmak ve tokenlerini aynı anda kolayca dağıtmak isteyen erken aşama blok zinciri projeleri tarafından kullanılır. Polkastarter aracılığıyla, blok zinciri projeleri, güvenli bir şekilde para toplamalarına olanak tanıyan kendi zincirler arası takas havuzlarını kolayca oluşturabilirken, takaslar akıllı sözleşmeler tarafından otomatik olarak gerçekleştirildiğinden kullanıcılar risk almadan yatırım yapabilir .

Name Price24H (%)
Polkastarter (POLS)
₺44.85
17.37%

POLS, Polkastarter platformunun yerel hizmet simgesidir ve ekosisteminde likidite madenciliği, yönetişim, işlem ücretlerinin ödenmesi ve yalnızca POLS sahibi havuzlara katılmaya uygunluk için kullanılan bir dizi rol oynar. Pols Coin , Binance , Huobi Gate io gibi borsalarda alıms atım işlemlerine açıktır . Binance üzerinden Pols almak için ; 

  • BİLGİ KRİPTO OKURLARINA ÖZEL ‘ BİNANCE %20 KOMİSYON İNDİRİM LİNKİ ‘ İLE KAYIT OLUN !
  • POLS Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

pols coin nasıl alınır

Polkastarter Ön Satış ! Polkastarter İDO !

Polkastarter Web sitesi yeni Proje Sayfaları, mevcut Polkastar’ları ve gelecek projeler hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir. Ürüne, ekibe, yol haritasına erişebilir , iş modellerini daha iyi anlayabilir ve bunların arasında çok daha fazlasını yapabilir ve IDO keşif sürecinizi her zamankinden daha kolay hale getirebilirsiniz. Yaklaşan  IDO’ları ( Ön Satışları )  hakkında bilgi edinmenin bir başka harika yolu da sosyal medya hesaplarıdır . Sizlerde Polkastarter sosyal medya hesaplarına abone olarak , yaklaşan ön satışlardan haberdar olabilirsiniz .

Önerilen Makaleler

Polkastarter Ön Satışına Katılma ! Bir Proje Bulun Başvurun !

Katılmak istediğiniz yaklaşan bir IDO’yu bulduğunuzda, bir sonraki adım beyaz listeye alınmanızdır, yani adresiniz IDO’ya katılmaya uygun olacaktır. Her projede, beyaz listeye alınacak daha küçük bir adres grubunu rastgele seçecekleri bir adres grubu olacaktır.

Web sitesinde tüm beyaz liste ihtiyaçları için özel bir bölüm bulunmaktadır. Beyaz listeye alma (keşif, bilgi, başvuru) ile ilgili her şeyi doğrudan web sitesinde yapabilmektesiniz .

Beyaz listeye alınmaya uygun olmanın üç yolu vardır:

  1. POLS’yi en az 7 gün boyunca cüzdanınızda tutun; veya
  2. POLS likidite sağlayıcı jetonlarını en az 7 gün boyunca Uniswap veya PancakeSwap’ta tutmak
  3. POLS’u yeni kontrol panelinde paylaşın . Bu, beyaz liste uygunluğuna anında erişim sağlar, ancak jetonlarınızı 7 gün boyunca kilitler.
  4. Desteklenen her iki zincirden, Ethereum ve Binance Smart Chain’den sayma.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.