Ana SayfaCoin Yorum - AnalizZeta Coin Yorum, Geleceği

Zeta Coin Yorum, Geleceği

İlerleyen dönemlerde kilit açılımları satış baskısı oluşturmazsa, Nisan ayında yer alacak olan Bitcoin halving ile beraber ciddi fiyat artışları bekleyebiliriz. 

spot_img

Platformu daha önceden test eden kullanıcılara ciddi miktarda Airdrop dağıtan Zetachain projesi, ilk listelemeden itibaren ciddi bir hype yaşadı. Bunun asıl nedeni platformun ikinci bir etkinlik için Zeta coin görevleri sunmasıydı. Bu yazımızda, Zeta coin yorum, geleceği, teknik analiz verilerini paylaşacağız. En güncel kripto para yorumları Bilgi Kripto sitesinde. 

ZETA Coini Satın Almak İçin Buradan Kaydolun, Bonus Kazanın!

Zeta Coin Yorum

Zeta Coin 236 Milyon adet dolaşan arzıyla boğada 10 dolar seviyesini görebilecek pozisyondadır. Proje ilk çıkış Binance listelemesi gerçekleştirmedi. Buda ilerde beklenti oluşturabilecek bir durumdur. Kripto piyasasında beklentiler fiyat yükseltir, haberler fiyat düşürür. Bu temel analiz cümlesini kesinlikle unutmayın.

Bu noktada Zeta coin için Binance listelenmesi bir beklenti olabilir. Bunun yanı sıra projenin ikinci airdrop dağıtma ihtimaline karşı Zeta coinlerin kullanılması tokenin dolaşan arzını düşürmekte ve satış baskısını ortadan kaldırmaktadır.

İlerleyen dönemlerde kilit açılımları satış baskısı oluşturmazsa, Nisan ayında yer alacak olan Bitcoin halving ile beraber ciddi fiyat artışları bekleyebiliriz.

Zeta Coin Geleceği

05 Şubat 2024 Pazartesi itibarıyla Zetachain’in güncel fiyatı 1,49 USD’dir. Fiyat tahmin sistemimiz, Zetachain’deki son fiyat değişikliklerine bakarak Zetachain’in yarın kapanış fiyatı olarak kabaca 1,45636 USD olabileceğini tahmin ediyor.

Zetachain geçmiş fiyat verilerine dayanarak Zetachain fiyatının 2024 yılı sonunda 1,53558 USD olabileceğini öngörüyoruz. Ayrıca tam bir yıl sonra bugün 1,99626 USD olabileceğini öngörüyoruz. Önümüzdeki 3 yıl içerisinde Zetachain fiyatının ulaşabileceği en yüksek seviye 11,7429 USD, en düşük Zetachain fiyatı ise 0,87679 USD olabilir.

Hesaplamalarımıza göre Zetachain fiyatının 2025 yılı sonunda 3,61722 USD civarında olacağını tahmin ederken, 2026 yılı sonunda kolaylıkla 1,87661 USD fiyat seviyelerine ulaşabileceğini öngörüyoruz. 2029’da şaşırtıcı bir şekilde Zetachain başına 8,49706 USD gibi dikkate değer bir değer buluyoruz

Zeta Coin Teknik Analiz

Zetachain işlem hacmi, Zetachain tarihi fiyat eğilimi, ZETA piyasa değeri vb. gibi farklı ZETA verilerini inceledikten sonra 0,07124 $ [-4,78%] tutarında küçük bir düşüş elde ettik; bu, önümüzdeki 30 gün sonu için Zetachain fiyatının 1,41876 $ olacağı yönünde bir tahmindir .

Katman 1 birlikte çalışabilirlik platformu ZetaChain, yerel token ZETA’nın ilk seferde %150’nin üzerinde hızla artmasıyla kripto pazarında muhteşem bir çıkış yaptı gün. Ancak Cuma günü 1,81 $ gibi yüksek bir seviyeye ulaştıktan sonra ZETA fiyatı bir miktar konsolidasyona uğradı.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar