Ana SayfaCoin Yorum - AnalizDymension (DYM) Coin Yorum, Geleceği

Dymension (DYM) Coin Yorum, Geleceği

DYM'nin altcoin boğasında kademeli olarak 11, 24 ve 48 Dolar seviyelerine kadar yükselmesi bizleri şaşırtmaz. Fakat şu anki yatay seviyede 7 - 9 Dolar arasında satış baskısı oluşabilir. 

spot_img

Airdrop etkinliğiyle ciddi bir kitle elde eden Dymension projesi, Tia gibi popüler olacak gibi gözüküyor. Bunun ilk nedenlerinden biri de Stake. Bu yazımızda, Dymension (DYM) Coin yorum, geleceği hakkında bazı tahminlerde bulunacağız. 

Şimdi Dymension Coin Satın Almak için Buradan Kaydolun, Bonus Kazanın! 

Dymension (DYM) Coin Yorum

Dymension (DYM), RollApp’leriyle bilinen bir blockchain ağıdır. Buda projenin basit bir tokenden fazlası olduğunu bizlere göstermektedir. Dymension performans ve proje bakımından Celestia ile karşılaştırılmaktadır. Benzer arza ve izlenime sahip olan bu projelerin benzer fiyat performansı göstermesi muhtemel olabilir.

DYM Coin dolaşan arzı yazı tarihiyle 146 Milyon olarak belirtilmiştir. Çoğu trade avcısı 2, 3 Dolar civarından DYM Coin satın almaya çalışsa da proje ilk listelemede hype ile 4.5 – 5 dolar seviyesinden açılış yaptı. Kripto piyasasının durgun olduğu şu dönemde DYM için bu fiyat bizlere göre çok ucuzdur.

Dağıtılan airdropların çoğu uzman airdrop avcıları tarafından elde edildiği için, bu kişiler coinleri satmak yerine, stake etmeyi tercih edecektir. Bunun yanı sıra, borsalardan satın alıp stake eden kişi sayısıda çok fazla olacaktır. Bunun nedeni Airdrop dünyasında Stake döneminin başlamasıdır. Geçtiğimiz dönemde Celestia Stake edenler en az Tia kadar airdrop kazandılar. Bunu gören ve öğrenen kullanıcılar satış yerine stake yolunu seçebilir.

Bu etkinlik, kriptonun fiyatında yukarı yönlü bir ivmeyi harekete geçebilir. Yükseliş ivmesiyle beraber, coinin kullanım alanlarının genişlemesi, piyasadaki arzın düşmesine ve varlığın daha da yükselmesine neden olabilir. Tüm bunların yanı sıra projenin kendi boğasını yaşamasıyla birlikte fiyat tahmin edebileceğimizden daha yüksek olabilir.

Dymension (DYM) Coin Geleceği

Bilgi Kripto ekibi olarak DYM Coin geleceği hakkında çok olumlu düşüncelere sahibiz. Projenin boğada öne çıkan kripto varlıklar arasında yer alması mümkün gözüküyor. Bilgi kripto olarak Sui, Aptos, Tia, DYM gibi yeni projelerin boğada önde gitmesini bekliyoruz.

Kripto para piyasasında her zaman yeni varlıklar boğada öne çıkmaktadır. Kendi analizini ve araştırmanızı yaparak doğru giriş yerlerini bulabilirsiniz. DYM’nin altcoin boğasında kademeli olarak 11, 24 ve 48 Dolar seviyelerine kadar yükselmesi bizleri şaşırtmaz. Fakat şu anki yatay seviyede 7 – 9 Dolar arasında satış baskısı oluşabilir.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar