Paris Hilton, NFT Platformu Origyn’in Yatırım Cinsine Katıldı !

PARİS HİLTON NFT

Dünyaca ünlü yıldız Paris Hilton, İsviçre’nin kâr amacı gütmeyen NFT projesi Origyn Foundation’da 20 milyon dolarlık bir finansman turuna katıldı ! 

Hedge fon yöneticisi ve yatırımcısı olan Bill Ackman da tura katılanlar arasında yer alıyor . NFT platformu Origyn’in değerinde toplamda 300 milyon dolara çıkaran kripto yatırım şirketi Polychain Capital’ da turda yer aldı.

NFT platformu Origyn, Dfinity’nin İnternet Bilgisayar Projesi üzerinde çalışması ve akıllı telefon kullanıcılarının hem fiziksel hem de dijital varlıkları doğrulamasını ve tokenize etmesini sağlamak için yapay zeka kullanılmaktadır.

Yatırım cinsinde toplanan para, gelecek yıl Origyn’in OGY tokenının piyasaya sürülmesinden evvel araştırma ve geliştirmeyi finanse edecek. OGY, NFT sertifikalarını garanti ederek ve sahiplerinin platformun idaresine katılmalarını sağlayarak, platformun mahallî hizmet tokenı olarak hizmet edecektir.

Hilton’un, yaptığı açıklama şu şekildedir ;

”NFT’ler yenilik yapmanın, diğerlerini güçlendirmenin ve sanatkarların hayranlarıyla nasıl etkileşime girdiğinin sonlarını zorlamanın bir yolu. ORIGYN Vakfı’nın, modülü olmaktan gurur duyuyorum. Origyn, sanatkarların, yaratıcıların ve koleksiyonerlerin ellerine güç vererek bu sorumluluğu üstleniyor. ”

Paris Hilton NFT

Önerilen Makaleler

Paris Hilton’un NFT Aşkı ! 

Hilton’un NFT sektörü içerisine girmesi için ilk olarak geçen yıllarda, ünlü NFT müzayedelerinde evi kapsamında Cryptograph aracılığıyla bir portreyi açık artırmaya çıkardığında yola çıkmış oldu. Parça ise toplamda 40 ETH‘ye satıldı.

Satış sonrasında elde edilen gelirlerde ise savunmasız insanların beslenme ve barındırma ihtiyaçlarını gideren üç hayır kurumuna da gidiş yönlendirmesi uygulandı.

Paris Hilton Origyne Katıldı

Bu yıl sonunda nisan ayı içerisinde Hilton, Nifty Gateway’de “Planet Paris” adlı bir NFT koleksiyonu başlatmak için tasarımcı Blake Kathryn ile anlaşmaya yöneldi ve anlaşma başarılı sonuçlandı. NFT, bir milyon doların üzerinde komisyon aldı.

Hilton bu sefer de geçen ay, Sotheby’s Metaverse’de küratörlüğünü yaptığı bir sanat koleksiyonunu paylaşıma aldı. Koleksiyon, NFT sanatçıları Maalavidaa, Serwah Attafuah ve Chelsea Evenstar’ın çalışmalarını içermektedir.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.