EDG Coin Nedir ? Edgeware Coin Nasıl Alınır ?

edg coin

Edgeware, topluluk tarafından yönetilen bir hazineye, merkezi olmayan teklif sistemine ve DAO ağlarına sahip akıllı bir sözleşme zinciridir. Peki tam olarak EDG Coin Nedir , Nasıl Alınır ? Edgeware Coin Nasıl Alınır ? 

Edgeware Coin Nedir ?

Edgeware , yeni nesil merkezi olmayan uygulamalar için bir platformdur. Edgeware‘de, Ethereum geliştiricileri çok az değişiklikle veya hiç değişiklik yapmadan Solidity /EVM akıllı sözleşmelerini dağıtabilirken , yeni geliştiriciler Rust ve WebAssembly ile başlayabilir . Üreticiler ve organizatörler , ağı genişletmek ve yeni fikirleri keşfetmek için Edgeware‘in zincir üstü hazine tarafından finanse edilen birçok kolektifinden birinde yer bulabilir . Hazine ve zincir , 2018’deki en büyük Ethereum token oluşturma olaylarından biri olan kilitlenme sırasında kurulan , oldukça başlatılmış, geniş çapta dağıtılmış bir paydaş grubu tarafından yönetilmektedir.

 Edgeware, insanların mevcut ekosistemin bir parçası olarak ve ötesinde yeni projeler için daha kolay bağlantı kurmasına, becerilerini paylaşmasına ve fon almasına yardımcı olur.

edg coin nedir

 • Kimliğine sahip çık :  Edgeware ile kimliğinize sahip olursunuz, verilerinizi kontrol edersiniz ve gerçek adınızı kullanarak veya anonim bir katkıda bulunan olarak topluluğa katılabilirsiniz.
 • Bir Çalışma Grubuna katılın veya kendinizinkini kurun :  Yerleşik çalışma gruplarına göz atın ve ilgi alanlarınızı paylaşan diğer kişilerle bağlantı kurun veya aradığınızı göremiyorsanız yeni bir şey başlatın.
 • Projenizi başarıya doğru yönetin :  Finansmanı aldıktan sonra, projenin yönetimini, takibini ve raporlanmasını kolaylaştıracak bir dizi araca erişebilirsiniz.
 • İtibarınızı oluşturun : Katkıda bulundukça, profilinize değer katan ve değerinizi topluluğa bildiren bir dizi başarı yoluyla bir itibar geliştirebilirsiniz.
 • Hazineden fon talep edin :  Yeni Çalışma Grubunuz için başlangıç ​​fonu almak veya tamamen geliştirilmiş bir proje planı için daha büyük miktarlar talep etmek için Edgeware‘in topluluk hazinesinden yararlanın.
 • Dijital ve fiziksel varlıklar arasında köprü oluşturun : Ekiplerin koordinasyonunu ve finansmanını gerektiren daha iddialı projeler için, DAO’ları yerleşik kurumsal yapılara bağlamayı kolaylaştırmaktadırlar.

Tek bir topluluğu koordine etmeye çalışmak yerine, Edgeware‘in gelişen organizasyon yapısı, gücü kendi kaderlerinin efendisi olan ve aynı zamanda akranlarına karşı sorumlu olan küçük gruplara devretmek üzere tasarlanmıştır. İster bir fikir geliştirmek istiyor olun, ister bir proje başlatmak isteyen bir ekip veya hayallerinize roket yakıtı eklemek isteyen yerleşik bir topluluk, Edgeware ev diyebileceğiniz bir yerdir.

Faaliyetleri dikte eden hiçbir merkezi otorite olmadan, cevap, farklı rollerin işleri ileriye götürmesini sağlayan katmanlı bir organizasyon yapıları ve ödül mekaniği sistemi aracılığıyla ağın yönetimini ve gelişimini aşamalı olarak merkezden uzaklaştırmakta yatar. Bu çerçeve, projenin ağın faydasını, değerini ve farkındalığını genişletmek için çalışırken ortaya çıkan kaynak havuzunu akıllı ve verimli bir şekilde düzenlemesini sağlamaktadır.

EDG Coin Nedir ?

EDG teşvik eden belirteci ve yararlılığını ve ağ farkındalığını hem genişleyen ortak bir amaç için hizalanmış herkes kalıntıları sağlanması ekosistemde katılımcıları ödüllendirir. Belirteç, kripto para birimindeki en geniş dağılımlardan birine sahiptir.  Bu, projeye sahiplik genişliği, dış etki eksikliği ve değerini artırma fırsatının ölçeği açısından daha az iyi dağıtılmış projelere göre büyük bir avantaj sunmaktadır. EDG belirtecinin ve ekonomik sistemin temel özellikleri şu şekildedir :

 • GAZ :  EDG, işlem ücretlerini ve sözleşme kiralamasını ödemek için kullanılır.
 • Oylama gücü : Token sahipleri, ağdaki kararlara oy vermek için tokenlarını kullanabilirler.
 • Finansman geliştirme : EDG belirteçlerinin bir kısmı, projelerin yerel hazinesinde toplanır.
 • Stake ödülleri : Doğrulayıcı olarak tokenleri kilitleyerek veya aday göstererek, sahipleri ödüller alır.

Edgeware Toplam Arz ! 

Edgeware Toplam Arz : 6.577.198.285 EDG ‘ dir. 

Önerilen Makaleler

edgeware nasıl alınır

Edgeware Coin Nasıl Alınır ?

Edgeware almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. EDG Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. 

 • Edgeware alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
 • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
 • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
 • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.