Ana SayfaCoin Yorum - AnalizOmni Coin Neden Düşüyor?

Omni Coin Neden Düşüyor?

Omni coin düşüşü devam edebilir.

spot_img

Ciddi bir fiyat seviyesinden açılış yapan Omni, listelemeden bu yana kademeli düşüşler yaşamaya devam ediyor. Daha önceki yazılarımızda projenin arzının düşük olmasının çok önemli olmadığını sizlere belirtmiştik. Peki Omni Coin neden düşüyor? İşte tüm detaylar Bilgi Kripto haber sitesinde. 

Şimdi Omni Coin Satın Almak için Kaydolun, Altcoin Sezonunu Kaçırmayın!

Omni Coin Neden Düşüyor?

Omni projesi ilginç bir şekilde Binance desteğiyle Launchpool alanında listelendi. BNB ve FDUSD stake eden kullanıcılar ücretsiz olarak Omni Coin kazanırken, Penguins NFT sahipleri ve belirli tarihler arasında Eigenlayer işlemi yapan kullanıcılar ücretsiz Omni Airdrop aktivitesinden yararlandılar. Düşüşün altındaki nedenler şu şekilde;

Airdrop ve Launchpool Kullanıcıları Satış Baskısı Oluşturdu

Yukarıda belirttiğimiz üzere yüklü miktar airdrop kazanan kullanıcılar ve Launchpool kullanıcıları açılış esnasında satış konusunda resmen birbirleriyle rekabet ettiler. Bu rekabetin sonucunda kademeli düşüşler bizler bekledi. Büyük balinaların satış, küçük bireysel yatırımcılarıda tedirgin ederek satış patlamasına yol açtı.

Sonuç olarak satış dengesi alım dengesinin üstünde olunca, fiyat kademeli düşüşe maruz kaldı.

Bitcoin Düşüşü Omni ve Altcoinleri Etkiledi

Geçtiğimiz günlerde savaş haberleri nedeniyle başlayan Bitcoin düşüşü, altcoinleri resmen kırmızıya boyadı. Bitcoin’de düşüş %10 civarlarını bulurken altcoinlerde %30’a varan düşüşler yaşadık.

Omni ne yazık ki listeleme noktasında şansız bir düşüşe denk geldi. Bitcoin yazı tarihiyle 63.500 dolar seviyesinden işlem görse de, haftalık grafikte %10 civarında değer kaybetti.

Dip Noktasından Sonra Yükseliş Başlayabilir

Omni için dip noktası bize göre oluşmamış durumda. Bu altcoinde Cyber benzeri bir grafik bizleri bekleyebilir. Fiyatın 10 dolar seviyelerine kadar düşmesi mümkün gözükürken. Altcoin boğasındaysa rahatlıkla 50 Doları aşabilecek potansiyeldedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar