Ana SayfaAltcoin HaberleriExverse (EXVG) Coin Nedir, Nasıl Alınır? (Ön Satış)

Exverse (EXVG) Coin Nedir, Nasıl Alınır? (Ön Satış)

Etkinliğe katılmak için kullanıcıların 300 USDT (BNB Zinciri) ve 0,1 BNB (BNB Zinciri) üzerinde bir Bybit Cüzdanına sahip olmaları gerekmektedir.

spot_img

Bybit borsası Web3 cüzdan üzerinden yeni bir launchpad duyurdu. Exverse projesinin yerel tokeni BNB ağında ön satışa sunulacak. Cazip fiyat dolayısıyla yoğun bir kitle ön satışa katılmak için yarışıyor. Peki tam olarak, Exverse (EXVG) coin nedir, nasıl alınır?

Exverse Ön Satışına Katılmak İçin Buradan Kaydolun, Kripto Boğasını Kaçırmayın!

Exverse (EXVG) Coin Nedir?

Yoğun nişancı oyununu Unreal Engine 5 üzerine kurulu yenilikçi Web3 mekanikleriyle birleştiren sürükleyici bir FPS olan Exverse ile 2085 yılına dalın. Dehşet verici bir olayın Dünya’yı çorak bir araziye dönüştürmesinin ardından insanlık uzayda hayatta kalma mücadelesine tutunuyor. Gezegenin bitki örtüsü ölümcül bir toksin salgılarken, Dünya’yı kurtarma ya da terk etme yarışı insanlığı böler.

Yıl 2085. Beş yıl önce Dünya aniden lanetlendi. Bitkiler ve mantarlar, atmosferi hızla dolduran ölümcül bir toksin yaymaya başladı ve Dünya’daki tüm yaşamı yok etti. Milyonlarca insan ve hayvan bu gizemli ve ani felaket karşısında çaresiz kalarak öldü. Ölümden kaçmak zorunda kalan insanlık, ana gezegenini terk ederek Dünya atmosferinin ötesindeki yörünge istasyonlarına ve uzay araçlarına sığındı.

Ancak insanlık pes etmedi. Uzayda Dünya’nın flora örnekleri üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, toksinlerin tesadüfen salınmadığını ortaya çıkardı. Hayatta kalanlar ve istasyonlardaki bilim adamları birleşerek Dünya’ya bir keşif gezisi başlattılar. Görevleri tehlikeli bölgeleri keşfetmek, örnekler toplamak, saflaştırma yöntemleri geliştirmek ve mümkünse ana gezegenlerini canlandırmanın ve salgının nedenini keşfetmenin yollarını bulmaktı.

Her kararın insanlığın geleceğini etkilediği bu gergin dramda, hayatta kalanlar bir ikilemle karşı karşıyadır: Dünya’yı yeniden inşa edip insan uygarlığını korumak ya da Güneş Sistemi’nin ötesinde yeni bir yuva bulmak.

Exverse (EXVG) Coin Nasıl Alınır?

  1. Buradan Kaydolun
  2. EXVG/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satıma başlayabilirsiniz. 
  4. Erken satın almak için web3 Launchpad üzerinden yer alan görevleri yerine getirmeniz gerekmektedir. 

Kimler Exverse (EXVG) Ön Satışına Katılabilir?

Etkinliğe katılmak için kullanıcıların 300 USDT (BNB Zinciri) ve 0,1 BNB (BNB Zinciri) üzerinde bir Bybit Cüzdanına sahip olmaları gerekmektedir. Kurumsal kullanıcıların ve kısıtlı ülke veya bölgelerden kullanıcıların katılamayacağını lütfen unutmayın.

Bybit Web3 İDO’ya katılmak için herhangi bir ücret ödenmesi gerekiyor mu?

Evet, katılımcıların Bybit Web3 IDO’ya katılmak ve ayrıca IDO tokenlarını kullanmak için gas ücreti ödemeleri gerekmektedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar