Oceanland (OLAND) Coin Yorum 2023, 2024, 2025

Abone Ol 

Türk yatırımcılar tarafından fazla talep toplayan Oceanland (OLAND) coin ayı döneminde piyasaya çıkmasıyla kötü bir performas sergilemiş oldu. Bu yazımızda uzman analistler tarafından paylaşılan Oceanland (OLAND) Coin Yorum 2023, 2024, 2025 verilerini sizlerle paylaşacağız.

Oceanland (OLAND) Coin nedir?

OLAND , OceanLand oyununda kullanılan kripto para birimidir. Kripto borsalarında işlem görmektedir . Oyun içi NFT , varlıkların üretim , alım , satım ve geliştirilmesinde kullanılacaktır. Ayrıca borsalarda çeşitli paritelerde yer alacaktır . OCEANLAND, Binance Smart Chain (BSC) blok zinciri ağında çalışan bir NFT oyunudur.

Oceanland (OLAND) nereden alınır, hangi borsalarda listeli?

Oland coin Gate.io ve Huobi borsalarında listelidir.

oland coin hangi borsalarda listeli
Oland coin hangi borsalarda listeli

Oceanland (OLAND) Coin teknik analiz

Oland coin teknik analizi aşağıda yer almaktadır.

Oceanland (OLAND) canlı grafik

Oceanland (OLAND) canlı grafiği aşağıda yer almaktadır.


Oceanland (OLAND) Coin Yorum

Oceanland oyunun yerel coini olan OLAND, 1 OLAND = 0.03 USD şeklinde ön satışa sunulmuştu. Aradan geçen kısa bir süre içerisinde OLAND ciddi düşüşlere imza attı. Yazı tarihiyle Oland fiyatı $0.004698 ‘dir. Bu fiyat ele alındığı zaman Oland ön satışına katılanlar şu an için ciddi bir zararda diyebiliriz.
Burada yer alan fiyat verileri ve tahminler bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

Fakat konu Oland’dan daha büyük. Oland’ın çıkışı kripto döneminin en çalkantılı dönemine denk geldi. Luna krizi, FTX iflası, BlockFi, Alameda gibi olaylar Bitcoin’in çöküşünde öncü rol oynadı. Bitcoin büyük çaplı düşüş yaşarken Oland yada diğer kripto para birimlerinin yükselmesini beklemek doğrul olmaz.

Bir kripto yatırımcısıysanız ve Oceanland’ın 2023 sonu fiyat tahmininin ne olduğunu merak ediyorsanız, Oceanland’ın 2023’te değeri ne olacak? Oceanland iyi bir yatırım mı yoksa 2023’te satın almaya değer mi? OLAND fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesini geçecek mi? Bunlar, OLAND’ın geleceği için Oceanland fiyat tahminlerimizdir.

Oceanland (OLAND) Coin Yorum 2023

Price Prediction’da yer alan uzmanlar Oland Coin Yorum 2023 için fiyat tahminlerinde bulundu. Uzmanlar kripto varlığın ortalama 0,007$ fiyat seviyesini geçmesi bekleniyor, Oceanland’ın cari yılın sonunda beklenen minimum fiyat değeri 0,007$ olabilir. Ayrıca OLAND maksimum fiyat seviyesi olan $0.008’e ulaşabilir.

Coindata’da yer alan uzmanlar 2023 yılında OLAND için ortalama olarak 0.00477 fiyat seviyelerinde olabileceğini ön görüyor.

Oceanland (OLAND) Coin Yorum 2024

Price Predictions’da yer alan uzmanalr 2024 Oceanland (OLAND) Coin fiyat tahminlerini bilgikripto.com ile paylaştı.  İşte 2024 tahminleri ;

$0.010 $0.010 $0.012

Oceanland (OLAND) Coin Yorum 2025

Kripto ekosisteminin büyümesiyle orantılı fiyat ve yorum tahmini aşağıda yer almaktadır.

$0.015 $0.015 $0.017

Oceanland (OLAND) Coin Sıkça Sorulan Sorular

OLAND Coin en fazla kaçı gördü?

Tüm zamanlar en yüksek Oland diyatı $0.05884 ‘tür.

OLAND Coin kurucusu kimdir?

Oland coin Ceo’su Dr. Eyup Akcetin ‘dir. 

En düşük OLAND Coin fiyatı

Tüm zamanlar en düşük Oland fiyatı $0.004191 ‘dir.

OLAND Coin arzı sınırlımı?

Evet maksimum arz 960.000.000 OLAND adet ile sınırlıdır.

OLAND Coin toplam arzı ne kadar?

Toplam arzı 960.000.000 OLAND ‘dır.

OLAND Coin dolaşan arzı ne kadar?

Oland dolaşan arzı 58.000.000 ‘dur.

Oland Coin Haberleri

Oland coin son dakika haberlerine bilgikripto.com kripto para haber sitesinden ulaşabilirsiniz. Sitemizden güncel kripto para haberleri ve analizleri yer almaktadır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.