Oland Coin Nedir ? Arz , Kurucu , Yorum !

oland nedir

Popüler altcoinler arasında yer almayı başaran OceanLand ekosistemine ait OLAND Coin kullanıcılar için merak konusu . Peki tam olarak , Oland Coin Nedir ? Arz , Kurucu , Yorum !

Şimdi OLAND Alım-Satım İşlemlerine Buradan Başla ! (700$ Bonus)

Oland Nedir ?

OLAND , OceanLand oyununda kullanılan kripto para birimidir. Kripto borsalarında işlem görmektedir . Oyun içi NFT , varlıkların üretim , alım , satım ve geliştirilmesinde kullanılacaktır. Ayrıca borsalarda çeşitli paritelerde yer alacaktır . OCEANLAND, Binance Smart Chain (BSC) blok zinciri ağında çalışan bir NFT oyunudur.

 • OCEANLAND oynamak için bir BSC cüzdanına sahip olmanız ve NFT araçları satın almanız gerekmektedir.
 • Sahip olduğunuz NFT araçlarını kullanarak ormandan dal, yaprak veya odun toplayabilir, meyve toplayabilir, vahşi hayvanları avlayabilir, balığa gidebilir, su ve maden toplayıp depolayabilirsiniz. Daha sonra bu malları piyasada satabilir ve OLAND tokenlarına dönüştürebilirsiniz.

 • Oceanland (OLAND)
  Veriler
  Dolaşan Arz
  58.000.000 OLAND
  Toplam Arz
  960.000.000 OLAND
  Maksimum Arz 
  960.000.000 OLAND
  Çıkış Tarihi
  2022
  ATH / ATL
  $0.05884 / $0.01739

  Oceanland Nedir ?

  OceanLand, blockchain platformu üzerine inşa edilmiş, kazan-kazan hayatta kalma oyunudur. Kaynakları toplayın, araçlar inşa edin, diğer oyuncularla mal ticareti yapın ve bu maceralı adayı keşfedin. Oceanland, kripto ekonomisini oyun dünyasıyla birleştiren bir Oyna Kazan blok zinciri oyunudur. Oyuncular, ana karakter için gerekli kaynakları toplayarak gelir elde ederler. Oceanland, birkaç kripto varlığını DeFi ve NFT ile birleştirerek blok zinciri teknolojisinin farklı yönlerini bir araya getiriyor.

  Oland Coin Yorum , Kurucu !

  Oceland kripto ekosisteminde çok yeni bir altcoin projesidir . Bu yüzden fiyat performansı hakkında yorum yapmak çok erken olacaktır .  Oceanland Ekibi ve Kurucu üyeler aşağıdaki gibidir ;

  • Dr. Eyup Akcetin, CEO
  • Umit Karaduman, CTO
  • Ismet Bahadir, Game Math
  • Erdem Atalayer, Game Designer
  • Görkem Atalayer, 2D Artist
  • Mehmet Gercek, 3D Modelling Artist
  • Tilmann Holm, Advisor
  • Fabio Chiaramonte, Advisor

  Göz At

  Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
  Airdrop & Testnet
  Anlık Kripto Para Fiyatları
  En İyi Kripto Para Borsaları
  Son Dakika Kripto Para Haberleri
  Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
  Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.