OCC (Occam Coin) Nedir?

occ nedir
Abone Ol 

OCC Coin, Cardano ekosistemi için tasarlanmış, blok zincir girişimcilerinden ve profesyonellerinden oluşan deneyimli bir ekibin uzmanlığı ve özenle oluşturulmuş  merkezi olmayan fırlatma rampası olarak tanımlanmaktadır. Peki tam olarak OCC (OCC Coin) Nedir? Occam Fi. (Occam Finance) Nedir? Occam.Fi Nasıl, Nereden Alınır? OCC Coin Yorum ve Geleceği!

OCC (OCC Coin) Nedir?

OCC Coin, OccamRazer aracılığıyla IDO’lara katılmanın merkezinde yer almakta olup, Occam Finance için bir yönetişim tokenı işlevi görerek platform için özellikler sağlamaktadır. Occam, bir dizi DeFi ürünüyle güçlendirilmiş, DAO tarafından yönetilen lider bir inkübatör olup, odak noktası, Cardano ve Milkomeda’ya özel olarak odaklanan zincirler arası DeFi’dir.

Cardano, büyüme potansiyeli nedeniyle uzun süredir en umut verici blok zincirlerinden biri olarak kabul ediliyor ve bu potansiyel, topluluğun kolektif vizyonunu gerçeğe dönüştürerek meyvelerini vermeye başlıyor. Occam aracılığıyla Cardano ekosisteminin DeFi yeteneklerini geliştirerek büyümesine yardımcı olabilmektedirler.

Occam Fi. (Occam Finance) Nedir?

Occam Finance, Cardano blok zinciri için çözümler sağlamak üzere tasarlanmış, gelişmekte olan bir kripto-finansal paketin bir parçasını oluşturmaktadır. Occam protokolü, düzenleyici kurumlarla uyumluluğu korurken ademi merkeziyetçilik ve şeffaflığın faydalarından yararlanmaya çalışan hepsi bir arada bir Cardano DeFi ekosistemi olacak şekilde tasarlanmıştır.

  • OccamFi, öncelikle bir IDO aracılığıyla sermaye artırma yöntemidir.
  • Belirteç kodu OCC’dir.
  • Protokol, Solidity akıllı sözleşmelerini kullanır ve sonunda Plutus’a geçer.

Occam Finance Özellikleri Nedir?

Occam Fİnance özelliklerine yer vermek gerekirse şu şekildedir;

  • Occam, kullanıcılar için basit bir kullanıcı arayüzüne sahip, hepsi bir arada bir bağış toplama platformudur.
  • Platform, bir kullanıcının Cardano Cüzdanı ile eşleştirilen Metamask’ı desteklemektedir
  • Occam ekibi aktif olup, kullanıcıların yaklaşmakta olan IDO’ları takip etmesi ve bunlara erişmesi için sık sık güncellemeler, basın bültenleri ve bloglar yayınlar.

Occam.Fi Nasıl, Nereden Alınır?

Occam fi alım-satım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto alım satım yapabileceğiniz sitelere kayıt olmanız gerekmektedir. MEXC Borsasına buradan kayıt olarak işleme başlayalım. Kayıt işlemi esnasında istenilen bilgileri legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Kayıt işleminiz gerçekleştikten sonra öncelikli işleminiz kimlik doğrulaması olmalıdır.

Occam.Fi Toplam Arzı Ne Kadar?

Occam.Fi Toplam Arz: 99.500.000 OCC’dir.

OCC Coin Kurucusu Kim, Hangi Ülkenin?

OCC Coin  Zug, Crypto Valley’de bulunan bir kişiler ekibi tarafından inşa edilmiş olup, bazı ekip üyeleri matematik ve bilgisayar programcılığı alanlarında yerel, ulusal yarışmalar kazandı.

Occam Derneği, Cardano blok zincirinde son teknoloji merkezi olmayan uygulamaların geliştirilmesini desteklemek için tasarlanmış, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Occam Derneği ayrıca dijital varlıklar alanındaki inovasyon sınırlarını eşi görülmemiş seviyelere genişletmeyi hedefliyor. Zug, Crypto Valley’de bulunan Occam Derneği, Occam.fi ekosisteminin arkasındaki itici güçtür.

Occam Association başkanı Mark Berger, Scalable Solutions’ı kuran bir kripto piyasası uzmanı olup, vizyonu, çeşitli girişimlerde ve geleneksel finansal hizmetlerde danışmanlık işlevleri üstlenerek kripto endüstrisini kurumsal ve kurumsal benimsemeye hazırlamaktır.

OCC Coin Yorum ve Geleceği!

İlk Aşamada, sabit fiyat havuzları, havuz erişimi için OCC token staking ve likidite madenciliği gibi temel özellikleriyle Ethereum ana ağında OccamRazer’ı piyasaya sürmeyi planlamaktadırlar.

İkinci Aşama boyunca amaçları, OccamRazer’ın tüm özelliklerini yayınlayarak çok daha esnek bir bağış toplama süreci ve OCC coini yardımcı programının daha derin entegrasyonunu sağlamaktır. Ayrıca bu süre zarfında OccamX’i Ethereum test ağında yayınlamayı ummaktadırlar.

Cardano’nun yol haritasına göre, Cardano’da OccamRazer’ın geliştirilmesine başlamamıza izin verecek olan akıllı sözleşmelere sahip bir test ağı bu Aşamada kullanıma sunulmalıdır. Buna paralel olarak, herkesin OCC’yi Ethereum ve Cardano yerel coini olarak yatırmasına, ticaret yapmasına ve çekmesine izin verecek bir Cardano-Ethereum köprüsü oluşturmak için iş ortaklarıyla (merkezi borsalar ve cüzdanlar) işbirliği yapılacaktır.

OccamRazer’ın 2021’in 2. çeyreğinde Cardano test ağında kullanıma sunulacağına inanıyor olsalarda Haskell’deki tüm akıllı sözleşme kod tabanını sıfırdan kodlamaları gerekeceğinden geliştirme için yeterli alan ayırmak istemektedirler. OccamX, Ethereum ana ağında başlatılmalı ve bunu Cardano’daki geliştirme takip edecek.

OCC Coin Yorum ve Geleceği, Occam ’in şu ana kadar tüm zamanlarda görmüş olduğu en düşük tutar ₺1.86 , en yüksek fiyat₺411.28 olmuştur.

Pastel son zamanlarda çok gerçek bir fiyat zirvesine sıçradığı için fiyat değişikliği birçok kişiyi tamamen şok etti. Bir çok uzman gelecekte çoğu kripto para birimlerinin yükselişe geçeceğini iddia etse de , Kripto paralar için yasalar tam belirginleşmiş durumda değil . Ekonomide söz sahibi olan devletlerin , bu konulara hala çekimser yaklaşması gözden kaçmıyor.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.