SEGYO Hisse Nedir? SEGYO Hisse Grafik!

segyo hisse nedir
Abone Ol 

Seker Gayrimenkul Yatirim Ortaklığı AS (SEGYO) Portföyünde yer alan toplam 163 gayrimenkul ile ülkemizde güçlü portföye sahip olan gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olma özelliğini taşımaktadır. Peki tam SEGYO Hisse Nedir? SEGYO Hisse Grafik!

Seker Hisse Senedi alım-satım için hemen buradan kayıt olunuz ve yıl sonuna kadar sıfır komisyon işlem hakkını kaçırmayın!

Seker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AS (SEGYO Hisse) Nedir?

Seker Proje Geliştirme ve Gayrimenkul Yatırım AŞ, Türkiye merkezli bir gayrimenkul yatırım şirketi olur Şirket’in ana faaliyet alanları; gayrimenkuller, gayrimenkul projeleri, gayrimenkule dayalı haklar, sermaye piyasası araçları ve Sermaye Piyasası Kurulu tarafından belirlenecek diğer varlık ve haklardan oluşan portföyü işletmektir.

Şirket’in, Türkiye’de 21 farklı ilde toplam 162 adet gayrimenkule sahiptir ve portföyünün %70’den fazlası ofis ve %20’den fazlası ticari binalardır, geri kalan küçük yüzde ise mesken ve arsalardır. Şirket, proje olarak ise Şeker GYO Şile projesinin sürdürmektedir, İstanbul – Şile’de 11.282 metrekare yüz ölçüm üzerinde 29 adet villa (42 adet bağımsız bölüm), 1 müştemilat ve 1 ortak havuzdan oluşmaktadır.

Genel Müdür: Serdar Nuri ESER

SEGYO Senedi Nasıl, Nereden Alınır?

  • SEGYO alım-satım işlemleri için buradan giriş yapın, üstelik yıl sonuna kadar komisyonsuz işlem sizleri bekliyor!
  • Açılan sayfada sağ üstte bulunan indir kısma tıklayarak uygulamayı indirip ücretsiz bir şekilde kaydınızı tamamlayınız.
  • Hesabınız aktif olduğunda yatırım hesabınıza paranızı yatırarak dilediğiniz şirketlere yatırım yapıp kazanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik ister TL isterseniz dolar aktarımı gerçekleştirebilirsiniz.

SEGYO Hisse Senedi Grafik, Fiyat Detay!

SEGYO canlı grafik bilgikripto.com’da ! Canlı olarak tüm gün, hafta, ay ve yıl olarak görüntüleyebilirsiniz.


Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.