O Coin, 12 Mayıs’ın Dip Seviyelerinden Yüzde 35 Sıçradı!

ksm
Abone Ol 

Kusama (KSM) uzun vadeli yatay destek seviyesinin üzerine çıktı ve şu anda uygun bir seviye bulmaya çalışıyor. O Coin, 12 Mayıs’ın dip seviyelerinden %35 Sıçradı!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

O Coin, 12 Mayıs’ın Dip Seviyelerinden Yüzde 35 Sıçradı!

KSM Coin, 554 $ ‘a ulaştığı Kasım 2021’den bu yana hızlandırılmış bir oranda düşüyor. Aşağı hareket, Mayıs ayının tüm zamanların en yüksek seviyesine göre daha düşük bir zirve oluşturmuş olup, aynı zamanda 530 dolarlık alanı direnç olarak doğrulamak için hareket etti.

Düşüş sonunda 190 dolarlık alanın altına bir kırılmaya yol açtı ve Nisan 2022’de destek olarak onaylandı. Sonuç olarak, bir sonraki en yakın destek alanı, tüm zamanların en düşük seviyesine çok yakın olan 35 dolarda bulunuyor.

RSI, bu alana doğru aşağı yönlü hareketin devam etmesini destekliyor nedeni ise, tarihte ilk kez Kasım 2021’de 50’nin altına düşmesi ve o zamandan beri düşüyor olmasıdır.

Önerilen Makaleler

Kripto para yatırımcıları @cryptowithjoe , fiyatın azalan bir direnç çizgisini izlediğini gösteren KSM grafiğini Tweetledi.

Boğa dönüşünün yolda olduğuna dair herhangi bir işaret olmamasına rağmen, günlük RSI 11 Mayıs’ta 18’e düştü. Bu, tüm zamanların yeni bir en düşük seviyesi. Bu nedenle, günlük RSI’ya göre Kusama hiç bu kadar aşırı satılmamıştı.

İki saatlik grafik, Kusana nın 12 Mayıs’tan beri yükselen kanal direnç çizgisinde işlem gördüğünü gösteriyor.

Devam eden bir sıçramanın paralel bir kanal içinde tutulabilmesi, bunun düzeltici olduğunu ve muhtemelen kırılacağını gösterdiği için düşüş sinyali olabilir.

Dalga sayısı, kusama ‘nın Nisan ayı başlarında beş dalgalı aşağı yönlü bir hareket başlattığını gösteriyor.

Eğer öyleyse, şu anda üçüncü dalgayı tamamladıktan sonra sıçradı, bu da şu anda dördüncü dalgada olduğu anlamına gelebilir.

En olası dalga seviyesi 110 dolar, 0.382 Fibonacci düzelme direnç seviyesi ve önceki paralel kanalın destek çizgisi yakınında olabilir.

35 dolardan tüm zamanların en düşük destek alanına doğru başka bir düşüşten önce dördüncü dalga geri çekilmesini tamamlayabilir.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.