Dijital Varlık ETF’si Piyasaya Sürülecek!

Grayscale, İngiltere, İtalya ve Almanya'da Dijital Varlık ETF'sini Piyasaya Sürecek! Dijital Varlık ETF'si Piyasaya Sürülecek!
Abone Ol 

Dünyanın en büyük kripto para varlık yöneticisi Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Grayscale’in Avrupa’da “Finansın Geleceğini” temsil eden şirketlerden oluşan bir borsada işlem gören fonu (ETF) listeleyeceğini söyledi. Grayscale, İngiltere, İtalya ve Almanya’da Dijital Varlık ETF’sini Piyasaya Sürecek!  Dijital Varlık ETF’si Piyasaya Sürülecek!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Grayscale, İngiltere, İtalya ve Almanya’da Dijital Varlık ETF’sini Piyasaya Sürecek!

Dünyanın en büyük kripto para varlık yöneticisi Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Grayscale’in Avrupa’da “Finansın Geleceğini” temsil eden şirketlerden oluşan bir borsada işlem gören fonu (ETF) listeleyeceğini söyledi.

“Bloomberg Gri Tonlamalı Finans Geleceği Endeksi”ni takip eden ETF, Londra Menkul Kıymetler Borsası, İtalya Borsası Italiana ve Almanya’nın Deutsche Börse Xetra borsasında işlem görecek ve 17 Mayıs’ta işlem görmeye başlayacak. ABD merkezli Grayscale ilk kez kote olacak. 

Endeks, varlık yöneticileri, borsalar, brokerler, teknoloji firmaları ve doğrudan kripto para madenciliğine dahil olan firmalar dahil olmak üzere dijital para birimlerinde yer alan şirketlerin bir karışımını içerir.

Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein, “Bizim için dijital ekonomi, öncelikle dijital varlıkların çoğalmasıyla yönlendiriliyor” dedi.

Önerilen Makaleler

Şubat ayında Grayscale, aynı endeksi izlemek için New York’ta bir ETF başlattı. Grayscale’in web sitesindeki bir takipçiye göre, 1 Şubat’ta yaklaşık 26 dolardan 13 Mart’ta 14.69 dolardan işlem görüyordu.

Web sitesi, perakende ticaret platformu Robinhood, ödeme şirketi PayPal ve fintech firması Block’un 13 Mart itibariyle endeksin ilk üç holdingi olduğunu söyledi.

Kripto para birimleri ve kripto ile ilgili hisse senetleri, yatırımcıların yüksek enflasyon ve büyük merkez bankalarının sıkılaştırma politikası konusundaki korkuları üzerine riskli varlıkları terk etmesiyle son haftalarda düştü.

Geçen hafta bitcoin, 2021’den elde ettiği kazanımları silerek 25.401.05 dolara kadar düştü.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.