Nasdaq, Dijital Varlık Saklama Hizmetini Başlattı

Nasdaq
Abone Ol 

Nasdaq, 2023’ün ikinci çeyreğinin sonuna kadar kripto para depolama hizmetlerini başlatmayı planladığını duyurdu. Nasdaq, Dijital Varlık Saklama Hizmetini Başlattı!

Nasdaq, dijital varlık saklama hizmetini başlattı

Nasdaq Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Dijital Varlıklar Başkanı Ira Auerbach’a göre şirket, gerekli teknik altyapıyı oluşturma ve ilgili düzenleyicilerden lisans alma sürecinde.

Bu amaçla, Nasdaq, yeni işletmeye hizmet verecek bağımsız, düzenlenmiş bir tröst şirketi kurma izni için New York Şehri Mali Hizmetler Departmanına (NYDFS) başvurdu.

Tüm organizasyonel ve hazırlık faaliyetlerinin 2023 yılının ikinci çeyreğinde tamamlanması ve yılın ilk yarısında kripto varlıkları depolama hizmetinin lansmanının gerçekleşmesi bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

İlk aşamada, yeni platform, özel kullanıcılara bitcoin ve eter depolamak için hizmetler sağlayacak. Bir sonraki adım, depolama için mevcut dijital varlıkların listesini genişletmek ve kurumsal müşterilere hizmet sunmak olacaktır.

Nasdaq’ın müşterilere dijital varlık saklama hizmetleri sağlama niyeti  ilk kez Eylül 2022’de, Gemini Prime kripto aracılık şirketinin eski başkanı Ira Auerbach’ın işe alınmasıyla eş zamanlı olarak anlaşıldı.

Nasdaq, Auerbach’ın kripto varlık piyasasında BitGo, Coinbase, BNY Mellon ve State Street gibi şirketlerle rekabet edecek yeni bir hizmete liderlik edeceğini söyledi.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.