My Neighbor Alice Nedir ? ALICE Coin Kaç TL ?

ALİCE COİN NEDİR

My Neighbor Alice, milyonlarca oyuncuya blok zinciri tanıtan çok oyunculu bir oluşturucu oyun olarak bilinmektedir.  Animal Crossing gibi popüler oyunlardan esinlenerek geliştirilmiş My Neighbor Alice, kullanıcıların sanal adalar satın alabildiği, ilgi çekici eşyalar toplayabildiği, online arkadaş edinebilecekleri çok oyunculu bir sanal oyundur. ALICE jetonu oyundaki yerel para birimidir. Jeton sahiplerinin oynamasına, yatırım yapmasına ve ayrıca oyunun bir parçası olmasına izin vermektedir. Peki tam olarak , My Neighbor Alice Nedir ? ALICE Coin Kaç TL ? My Neighbor Alice Toplam Arz ! ALICE Coin Nasıl Alınır ? ALICE Coin Nereden Alınır ?

My Neighbor Alice  ( ALICE )Nedir ?

My Neighbor Alice, milyonlarca oyuncuya blok zinciri tanıtan çok oyunculu bir oluşturucu oyun olarak bilinmektedir.  Animal Crossing gibi popüler oyunlardan esinlenerek geliştirilmiş My Neighbor Alice, kullanıcıların sanal adalar satın alabildiği, ilgi çekici eşyalar toplayabildiği, online arkadaş edinebilecekleri çok oyunculu bir sanal oyundur. ALICE jetonu oyundaki yerel para birimidir. Jeton sahiplerinin oynamasına, yatırım yapmasına ve ayrıca oyunun bir parçası olmasına izin vermektedir.

My Neighbor Alice topluluk tarafından yönetilen Topluluk Konseyi adlı kendi Merkezi olmayan organizasyonuyla gerçekten kullanıcıya ait bir oyun olmayı hedeflemektedir. Kullanıcılar toplu olarak ada satışlarından, oyun içi varlık satışlarından ve geleneksel oyun dağıtım kanallarından elde edilen gelirin kullanımına karar verebilmektedir. Bu arada, proje geliştirme takvimine ve token geri alım planlarına da karar verebilmektedirler.ALİCE COİN KAÇ TL

My Neighbor Alice sanal adalar alınabildiği, yeni arkadaşların edinildiği çok oyunculu bir inşaat oyunudur. Alice coin de oyun da kullanılan yerel kripto para birimidir ve oyunun birçok alanında da görülmektedir. My Neighbour Alice, Animal Crossing oyunundan esinlenmiştir. Aynı zamanda Steam üzerinden planlanan çıkış tarihi de 2022 yılının Ocak ayı olarak belirlenmiş durumdadır. Her oyuncu bir avatar seçimi yapar ve diğer oyuncularla da bu sayede etkileşime girebilmektedir. Arazi satın alabilir, inşa yapabilir ve görevleri de gerçekleştirerek ALICE kazanabilir. Her bir arazi parçası NFT jetonu şeklinde temsil edilmekte ve kısıtlı arsa arzı bulunmaktadır.

 

ALICE Coin Kaç TL ?

MyNeighborAlice Toplam Arz

My Neighbor Alice Toplam Arz : 100.000.000 ALICE’dir.

Önerilen Makaleler

alice coin kaç tl

ALICE Coin Nasıl Alınır ? ALICE Coin Nereden Alınır ?

My Neighbor Alice almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. My Neighbor Alice  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz.ALICE Coin Nasıl Alınır ? ALICE Coin Nereden Alınır ?

  • BİLGİ KRİPTO OKURLARINA ÖZEL ‘ BİNANCE %20 KOMİSYON İNDİRİM LİNKİ ‘ İLE KAYIT OLUN 
  • ALCIE Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.