MONO (MonoX Finance) Huobi ‘de Ön Satışa Sunuluyor !

Huobi Global, 25 Kasım 13:00’te yeni listeleme platformu olan Primelist ile MONO’yu (MONO XFinance) listeleyecek ! MonoX Finance Nedir , Nasıl Alınır ? Mono Token Nedir , Nasıl Alınır ?

MonoX Finance Nedir ?

MonoX , tek bir token havuzu modeli kullanarak likidite çiftlerinin yarattığı sermaye verimsizliklerini çözen çok katmanlı, çok zincirli bir DEX’tir.

vCASH indeks tokenleri ile sanal bir parite oluşturarak tek taraflı likidite kullanıyoruz. Bu yeni protokol tasarımı, daha düşük alım satım ücretleri, Likidite Sağlayıcılar için daha düşük sermaye gereksinimleri, daha az izole olmuş sermaye vb. ile sonuçlanır. Projeler ayrıca sıfır sermaye ile tokenleri çıkarabilir.

Ayrıca, borç verme ve türev piyasaları gibi ek DeFi ürünleri/hizmetleri için fırsatlar yaratmanın yanı sıra NFT parçaları, sentetikler, oyun tokenleri ve sigorta tokenleri gibi ‘Değer Destekli Tokenler’ – VBT’lerin işlemlerinde sermaye açısından en verimli yolu sunar.

monox huobi

Temel Özellikler

TGE’deki temel özelliklerimi şunlar olacaktır:

Swap (Takas) Yapma

 • Platformumuzda listeli herhangi bir tokenle işlem yapabilirsiniz.
 • Token A’yı Token B ile takas etmek her zaman Token A’yı vCASH’a ve ardından vCASH’den Token B’ye değiştirerek çalışır..

Likidite Sağlama

 • Bir likidite havuzuna token yatırın, havuz rezervinden payınızı LP tokenleri olarak alın. Sadece tek bir tür token yatırmak yeterlidir.
 • Havuz etkinliğinde komisyon ödülleri kazanmaya başlayın.

Likiditeleri Edinme

 • LP tokenlerinizi çekerek/yakarak orana göre dağıtılan komisyon ödüllerinizi edinin.

Resmi Havuzlar

 • Resmi havuzlar için ana çiftler: ETH, MATIC, USDC, USDT (vCASH bakiyesi 0’ın altına düşebilir).
 • Tokenler vCASH ile sanal bir çifte yatırılır.

Riskli Listeleme Havuzları

 • Yeni tokenlerin izinsiz listelenmesi
 • vCASH bakiyesi 0’ın altına düşemez. (Kullanıcı koruması özelliği)

mono huobi

Mono Token Nedir ?

Mono Token , MonoX Finance platformunun ana para birimidir .

MonoX Finance  Nasıl Alınır ? Mono Token Nasıl Alınır ?

MonoX ön satış işlemleriniz için öncelikle Huobi Borsasına sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir.

 • BİLGİ KRİPTO OKURLARINA ÖZEL ‘ BONUSLAR ‘ İLE KAYIT OLUN !
 • Huobi Kayıt işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi başlatın .
 • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
 • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
 • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama , adres doğrulama ve sizden istenilen bilgileri tamamladıktan sonra , hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Mono Yol Haritası

Q4 2021 Mainnet Lansmanı – Tam swap ve likidite özellikleriyle Ethereum ana ağı + Polygon’da Monoswap ve vCASH lansmanı.

Q1 2022 Türevler, daha fazla ekosistem destekli ve zincirler arası swap

Q2 2022 Borç verme ve daha fazla türevler

Q3 2022 Sürüm IDO ve launcpad ürünü

Q4 2022 Sipariş defteri işlemleri

MonoX Ekip Bilgisi

Kurucu ortaklar 2016’nın sonundan beri kripto alanında çalışıyor. CEO, kurucu ve teknoloji lideri, 2016’dan beri blok zinciri yan projelerinde birlikte çalışırken, AI ve E-ticaret alanında ve Girişim Sermayesi’nde çeşitli start-up’lar için tam zamanlı CTO olarak çalışıyor. Diğer kurucu ortak, daha önce ConsenSys’de çalışmış ve Girişim Sermayesi’nde çalışma deneyimine ek olarak iş yönetimi, büyüme pazarlaması ve token lansmanlarında uzmanlığa sahip iki zamanlı bir başlangıç kurucu ortağıdır.

Birlikte, üç çapraz işlevli scrum ekibinde 17 geliştirici ve iş geliştirme/büyüme ekibinde üç kişi ile ekibi 20 kişiye ölçeklendirdiler.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.