Ana SayfaAirdrop & TestnetGomble Airdrop Rehberi

Gomble Airdrop Rehberi

Proje Binance Labs tarafından desteklenmektedir. Bu yüzden airdrop sonrasında Binance borsasında listelenme ihtimali çok yüksektir. Bu nedenle her ihtimali değerlendirerek puanları toplamak avantaj sağlayacaktır.

spot_img

Binance Labs tarafından yatırım alan Gomble projesi Airdrop dağıtacağını duyurdu. Bildiğiniz üzere daha önce Binance Labs’in yatırım yaptığı projeler Binance borsasında listelenmişti. Bu yüzden airdroplar değerli olabilir. Peki tam olarak, Gomble nedir, Gomble Airdrop rehberi..

Gomble Airdrop

  1. Buradan Gomble sitesine ulaşın.
  2. Get Started yazısına tıklayın. Açılan ekranda Google Hesabınız ile bağlantı kurun.

gomble airdrop gomble binance gomble what is gomble gomble nedir nasıl alınır

3. Giriş için sizde referans kodu isteyecektir. (hZt99n, 9hs3GX, O2fBMg, aXyiF0, o5rdwl, 9uCrs2, 8GXYSK, J1I4Ve) kodlar bu şekildedir. Bir kod bir kere kullanılabilir. O yüzden kodlar zamanla yenilecektir. 

4. Kodu girdikten sonra, Gomble sosyal medya görevlerini tamamlamanız gerekmektedir. Bu görevler, Twitter, Discord üzerinde yer almaktadır.

5. Görevleri tamamladıktan sonra puan kazanmaya başlayacaksınız. Puanları daha sonra tokene dönüştüreceğiz.

Proje Binance Labs tarafından desteklenmektedir. Bu yüzden airdrop sonrasında Binance borsasında listelenme ihtimali çok yüksektir. Bu nedenle her ihtimali değerlendirerek puanları toplamak avantaj sağlayacaktır.

Gomble Nedir?

Güney Koreli blockchain tabanlı oyun geliştiricisi ve önde gelen mobil oyun yayıncısı 111Percent’in bağlı kuruluşu olan Gomble, eğlenceli ve ödüllendirici sıradan oyunlar yaratmanın ön saflarında yer alıyor.

Oyun Deneyimini (GX) geliştirme taahhüdüyle Gomble, kullanıcıları cezbeden oyunlar geliştirmede öncü olarak öne çıkıyor. İlk oyunu RumbyStars’ın 2024’ün 2. çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Gomble, oyun geliştirmenin ötesinde etkisini bir Hizmet Olarak Oyun (GaaS) platformu olan RumbyWorld aracılığıyla genişletiyor. Bu yenilikçi platform, diğer NFT ve GameFi projeleriyle işbirliğini memnuniyetle karşılayarak onlara özel oyunlar oluşturma fırsatı sunuyor.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar