Ana SayfaKripto Para HaberleriXRP Balinaları 53 Milyon Token Sattı

XRP Balinaları 53 Milyon Token Sattı

Balina, bilinmeyen bir cüzdan aracılığıyla merkezi Lüksemburg'da bulunan bir kripto borsası olan Bitstamp'a 14,72 milyon dolar değerindeki 29,1 milyon XRP'yi boşalttı.

spot_img

XRP, kripto pazarında son zamanlarda artan volatilitenin ortasında bir kez daha 0,50 doların altına düştü. Dahası, fiyatlardaki son düşüşe XRP’de yer alan hacklenme olayı da katkı sağladı. Bu kapsamda XRP balinaları 53 Milyon token sattı.

XRP Balinaları 53 Milyon Token Sattı

Zincir üstü bir veri izleme platformu olan Whale Alert’in analizleri, Ripple’ın XRP’sinde dikkate değer bir satış rakamını ortaya koyuyor. En son balina işleminde , bir XRP traderı 29 milyonun üzerinde XRP tokenini ellerinden çıkardı ve bu da XRP’nin değerinde devam eden düşüşün etkisini artırdı. Bu önemli hamle, kripto paranın piyasa performansıyla ilgili mevcut endişeleri artırıyor.

Balina, bilinmeyen bir cüzdan aracılığıyla merkezi Lüksemburg’da bulunan bir kripto borsası olan Bitstamp’a 14,72 milyon dolar değerindeki 29,1 milyon XRP’yi boşalttı. Ek olarak, başka bir işlemde, 11,98 milyon dolar değerindeki 23,7 milyon XRP tokeni, açıklanmayan bir cüzdan aracılığıyla başka bir kripto borsası olan Bitso’ya devredildi. Bu işlemlerin toplam değeri, yaklaşık 53 milyon tokenin atılmasıyla birlikte 26,7 milyon dolara ulaştı.

Büyük satış, XRP fiyatının 0,49 doların altına düşmesini bile tetikleyebilir ve bu da topluluk için bir gerileme anlamına gelebilir. Üstelik bu haftanın başlarında Ripple , XRP rezervlerinin büyük bir kısmından kurtuldu. Şirket, o sırada 24,74 milyon dolara eşdeğer olan 46,34 milyon tokeni dağıttı ve rezervinde yalnızca 270 XRP tokeni kaldı. Bu hamle son dönemdeki gerilemeyi tetiklemiş olabilir.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar