MINDOL Toplam Arz ! MIN Coin Nasıl Alınır ?

MIN Coin Nedir

MINDOL Japon geek kültürünü tanıtmayı amaçlayan Ethereum tabanlı bir coindir. MINDOL projesi animasyon , çizgi film , oyun,  müzik gibi alanlara yeni içerik oluşturacaktır. Ayrıca projeyi blockchain teknolojisi ile güvenli bir şekilde yönetmeyi amaçlamaktadırlar. Peki MINDOL Toplam Arz ! MIN Coin Nasıl Alınır ? MINDOL Toplam Arz ! MIN Coin Nasıl Alınır ? MIN Kaç TL ? MIN Coin Nedir ?

MINDOL Coin Nedir ?

MINDOL Japon geek kültürünü tanıtmayı amaçlayan Ethereum tabanlı bir coindir. MINDOL projesi animasyon , çizgi film , oyun,  müzik gibi alanlara yeni içerik oluşturacaktır. Ayrıca projeyi blockchain teknolojisi ile güvenli bir şekilde yönetmeyi amaçlamaktadırlar. Proje başkanı Fumihiro Fukuhara  ‘ dir. Projenin amacı ise dünyan çapında Japon alt kültürünü canlandırmak üzere hayata geçirilmiştir.

MINDOL Toplam Arz !

MINDOL Toplam Arz : 240.000.000 MIN ‘ dir.

 

Önerilen Makaleler 

Çok Kazandıran Listesine Giren CPChain Nedir ?

Smıle Coin Nedir ? SMILE Coin Nasıl Alınır ?

Pump Nedir ? Dump Nedir ? Kripto Paralarda Pump , Dump Olayı !

MINDOL Toplam Arz

MIN Coin Nasıl Alınır ?

MINDOL Coin almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir.. Bu sitelere kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır.. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekecektir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. MINDOL Toplam Arz ! MIN Coin Nasıl Alınır ? MIN Kaç TL ? MINDOL Coin Nedir ?  MIN Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman , birçok borsada yer aldığını görebilirsiniz.

  • Sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek için , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama smsi gönderimi yapılacaktır. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunmaktadır . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde ise üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra , PROBİT üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

Göz At

FAN TOKEN Fiyatları

Bilgi Kripto web sitesinde  yer alan FAN TOKEN bölümünden anlık olarak , tüm fan tokenların fiyatlarını , grafiklerini ve hacimlerini görüntüleyebilirsiniz .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de !

Uyarı

Bilgikripto.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Bilgikripto.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Bilgikripto.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..