Ana SayfaBitcoin HaberleriMichael Saylor, “Bitcoin konusunda her zamankinden daha iyimserim”

Michael Saylor, “Bitcoin konusunda her zamankinden daha iyimserim”

spot_img

Michael Saylor ve Cathie Wood Bitcoin geleceğine olan inançlarını gösteriyor! Michael Saylor, “Bitcoin konusunda her zamankinden daha iyimserim”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Michael Saylor, “Bitcoin konusunda her zamankinden daha iyimserim”

Bitcoin endüstrisindeki önemli isimler olan Michael Saylor ve Cathie Wood, Miami’deki Bitcoin 2022 için ilk GA günü olan 7 Nisan’da Nakamoto Sahnesine çıktı. Sırasıyla MicroStrategy ve Ark Invest’in CEO’su Saylor ve Wood, geleneksel finans dünyasının Bitcoin‘i kucaklamasında uzun süredir liderler olarak görülüyor.

Saylor, uzun zamandır bitcoin HODLing’i kucaklayan geleneksel finansın arketipi olarak görülüyor. Bitcoin Magazine’den Dylan LeClair’in burada vurguladığı gibi   , “MicroStrategy Kurumsal Bitcoin Biriktirme Başucu Kitabını Yazıyor.”

Ayrıca Wood, Bitcoin’in değer teklifini geleneksel finansal yatırımcılara iletmek için özel olarak tasarlanmış araştırma materyali oluşturma konusunda da bir geçmişe sahiptir  . Özellikle dikkat arttıkça, bu seviyelerde Bitcoin’i temsil eden insanlara sahip olmak inanılmaz derecede önemlidir. Geniş çekicilikleri, Bitcoin’in benimsenmesini etkileme kapasitelerinin bir sonucudur.

Önerilen Makaleler

Saylor, “Açıklığa kavuşturmak isterim, bitcoin konusunda her zamankinden daha fazla yükselişe geçtim” diyerek başladı. Kesinlikle herkesin duymak istediği şey buydu. Ama tabii ki konuşma bundan daha derine gitti. Wood, odaklarını politikaya ve düzenlemeye çevirdiklerinde, “Bence olan en ilginç şey… Bitcoin etrafındaki politikanın kökten değiştiğini görüyorum. Çünkü bu, bazı insanların oy verdiği tek konu haline geldi ve bu iki taraflı bir durum.”

Saylor, hemfikir olarak, düzenleyici ortam hakkındaki mevcut düşüncelerinden bahsetti. “Son 12 ayın 180 derecelik bir dönüş olduğunu düşünüyorum.”

Saylor, teknoloji konusunda, “Teknolojinin önümüzdeki 36 ay içinde bitcoin’in benimsenmesini daha agresif bir şekilde yönlendireceğini düşünüyorum” dedi. Gerçekten de Wood kabul etti; “Geliştiricileri takip edin, Lightning Network’e odaklanan bir geliştirici patlaması göreceğimizi düşünüyorum .”

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar