MetisDAO Nedir ? METIS Coin Kaç TL ?

METİSDAO

Metis, blok zincirindeki herhangi bir merkezi olmayan uygulamayı, işletmeyi ve topluluğu kolaylıkla ve ölçeklenebilirlikle başlatmak, çalıştırmak ve büyütmek için merkezi olmayan bir ekonomi platformudur. Peki tam olarak MetisDAO Nedir , Nasıl Alınır ? METIS Coin Nedir , Kaç TL ?

MetisDAO ( METIS Coin ) Nedir ?

Metis, blok zincirindeki herhangi bir merkezi olmayan uygulamayı, işletmeyi ve topluluğu kolaylıkla ve ölçeklenebilirlikle başlatmak, çalıştırmak ve büyütmek için merkezi olmayan bir ekonomi platformudur. Metis, Web 2.0’dan Web 3.0’a uygulama ve iş geçişini tam olarak desteklemek için kullanımı kolay, yüksek düzeyde ölçeklenebilir, düşük maliyetli ve tamamen işlevsel bir Katman 2 çerçevesi (Metis Toplaması) oluşturmaktadır. Ölçeklenebilir protokolü, NFT platformları, merkezi olmayan Reddit benzeri sosyal platformlar, açık kaynak geliştirici toplulukları, etkileyici topluluklar, oyun toplulukları, serbest çalışan toplulukları, kitle fonlaması, verim çiftçiliği, DEX ticareti ve çok daha fazlasını içeren çok çeşitli kullanım durumlarını desteklemektedir.

Metis, Katman 2 altyapısına Merkezi Olmayan Otonom Şirket  çerçevesini entegre etmektedir ; bu, geliştiricilerin, inşaatçıların veya topluluk liderlerinin uygulamalarını ve topluluklarını oluşturmasını kolaylaştıran farklılaştırıcı bir faktördür. Ek olarak , normalde Ethereum ile ilişkilendirilen maliyetler ve darboğazlar olmadan, geliştirmelerini kolaylaştırmak, işbirliğini yönetmek ve dünyanın en büyük merkezi olmayan finans ekosisteminin ağ etkilerinden yararlanmak için önceden ayarlanmış araçları kullanmayı kolaylaştırır.

metis coin nedir

Metis‘in hedefi, platformunda DApp’ler ve DAC’ler oluşturmayı çok kolay hale getirmektir; Toplam blok zinciri acemileri bile bunu birkaç dakika içinde gerçekleştirebilir.

Metis misyonu , kullanımı kolay teknik ve organizasyonel bir platform oluşturmak, blok zincirini herkes için erişilebilir kılmak, hem kişisel hem de profesyonel yaşamları güçlendirmektir.

MetisDAO Toplam Arz ! 

MetisDAO Toplam Arz : 4.930.001 METS ‘ dir.

Önerilen Makaleler

METIS Coin Kaç TL ?

Bugün  MetisDAO Kaç TL ? 


 

MetisDAO Nasıl Alınır ?

MetisDAO  almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir.   METIS Coin  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. 

  • MetisDAO alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.