Alman Bankası Bitcoin Fiyat Analizini Paylaştı !

alman bankası bitcoin
Abone Ol 

Almanya’nın lider bankalarından Deutsche Bank analistleri Bitcoin için analizler paylaştı . Deutsche Bank analistleri, Bitcoin’in Aralık sonuna kadar 28.000$ seviyesine kadar yükseliş yapabileceğini düşünüyor.

Deutsche Bank’ın yeni bir analiz raporuna göre, 1 numaralı kripto para Aralık 2022’ye kadar yaklaşık yüzde 30 kazanç sağlayabilir. Bu , haber medyası Bloomberg’in bir raporundan ortaya çıkıyor.

Bankanın analistleri Marion Labore ve Galina Pozdnyakova’nın kripto piyasası ile Nasdaq 100 veya S&P 500 gibi hisse senedi endeksleri arasındaki korelasyona atıfta bulunduğu söyleniyor. Sonuç olarak, S&P 500 Ocak ayı seviyesini yeniden yakalayabilir. Bitcoin de kuzeye hareket edebilir.

BTC şu anda günde sadece yüzde 0,5 artışla 19.202 dolar civarında işlem görüyor. Haftalık bazda, kilit kripto para birimi yüzde 9 kayıp yaşadı .

Bitcoin Satın Almak İster Misiniz ?

  • İlk öncelik ile yapmanız gereken işlem borsaya kayıt olmaktır.
  • Lider kripto para borsasına Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz .
  • Açılan sayfada yer alan , E-posta ve Şifre kısmınızı doldurarak hesap oluşturma işlemine başlayabilirsiniz .
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama kodu gidecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı isteyecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları legal ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra , Binance üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra BTC alım ve satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz .
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.