Mastercard, NFT Hizmeti İçin Yeni Ortaklık Kurdu!

mastercard nft ortaklık
Abone Ol 

Ödeme zinciri devi Mastercard, kart ödemelerinin kullanımı yoluyla NFT pazarlarına erişimi genişletme planlarını açıkladı. Mastercard, NFT Hizmeti İçin Yeni Ortaklık Kurdu!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Mastercard, NFT Hizmeti İçin Yeni Ortaklık Kurdu!

NFT satın alma sürecinin daha kolay ve daha güvenli olması gerektiğine inandıklarını belirten ödeme devi Mastercard, kullanıcıların kartlarıyla NFT almalarına olanak sağlayacak. Bugün resmi web sitesinden açıklama yapan Mastercard, kullanıcılarının kartlarıyla NFT alabilmesine imkan sağladıklarını duyurdu.

Mastercard, bu geliştirmenin bir parçası olarak; Immutable X (IMX), Candy Digital, The Sandbox (SAND), Mintable, Spring , Nifty Gateway ve Web3 altyapı sağlayıcısı MoonPay ile anlaşma yaptıklarını belirtti.

Önerilen Makaleler

Mastercard başkan yardımcısı Raj Dhamodharan, NFT ticaretini etkinleştirmek için Immutable X, Candy Digital, The Sandbox, Mintable, Spring, Nifty Gateway ve MoonPay ile ortaklık kurduklarını açıkladı. Dhamodharan yaptığı duyuruda şu ifadeleri kullandı:

“İster bu şirketlerin pazarlarından birinde olsun, isterse kripto hizmetlerini kullanarak olsun, insanların Mastercard kartlarını NFT satın almaları için kullanmalarına izin vermek için bu şirketlerle birlikte çalışıyoruz. Dünya çapında 2,9 milyar Mastercard kartıyla, bu değişikliğin NFT ekosistemi üzerinde büyük bir etkisi olabilir.”

Şirketin Küresel Kripto Başkan Yardımcısı Raj Dhamodharan konuyla ilgili şunları söyledi:

“İnsanların Mastercard ile NFT satın alabilmelerini sağlayacağız. O yüzden bu şirketlerle birlikte çalışıyoruz. Dünya çapında 2,9 milyar Mastercard kullanıcısına bu özelliği getirdiğimizde NFT ekosistemi üzerinde büyük bir etkisi olabilir”

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.