Ana SayfaAltcoin HaberleriMasa Topluluk Satışı 7 Mart'ta Coinlist Üzerinde Başlıyor

Masa Topluluk Satışı 7 Mart’ta Coinlist Üzerinde Başlıyor

Masa Topluluk Satışı 7 Mart 2024 Perşembe günü saat 19:00 TSİ'de gerçekleşecek. Kayıt 4 Mart 2024 Pazartesi günü saat 12:00 UTC'de sona erecektir.

spot_img

Masa, kullanıcılara verilerine sahip olma, bunları paylaşma ve verilerden kazanç sağlama olanağı tanıyan dünyanın kişisel veri ağıdır. Masa yapay zeka eşiğinde Coinlist üzerinde topluluk satışıyla kullanıcılara sunulacak. İşte Masa ön satış detayları.

Masa Nedir?

Masa Dünyanın En Büyük Merkezi Olmayan Kişisel Veri Ağıdır . Masa verilerin gücünü kullanıcılara geri aktarıyor, kullanıcılara verilere sahip olma, paylaşma ve onlardan kazanç sağlama olanağı sağlıyor.

Günümüzün kişisel verileri (tarama geçmişinden Twitter mesajlarına kadar) büyük teknoloji tarafından kontrol edilen duvarlarla çevrili bahçelerde kilitleniyor. Kişisel verileriniz, rızanız veya tazminatınız olmadan yeniden satılmaktadır. Yapay zeka modellerini ve aracılarını eğitmek için kişisel veriler büyük miktarlarda tüketildiğinden, bu veri ele geçirme, yapay zekanın yaygınlaşmasıyla hızlanıyor.

Masa ile verileriniz size ödeme yapar. İnternet bağlantısı olan herkes verileriyle katkıda bulunabilecek ve pasif ödüller kazanabilecek.

Masa Coinlist Topluluk Satış (Ön Satış) Detayları

Masa Topluluk Satışı 7 Mart 2024 Perşembe günü saat 19:00 TSİ’de gerçekleşecek. Kayıt 4 Mart 2024 Pazartesi günü saat 12:00 UTC’de sona erecektir.

Önemli Not: CoinList’e kaydolduğunuzda lütfen Masa haber bültenine kaydolurken veya Masa Airdrop Quest’ine veya diğer Masa kampanyalarına katılırken kullandığınız e-posta ve/veya cüzdanı kullandığınızdan emin olun.

Masa, CoinList’te topluluk satışına ev sahipliği yapan Solana, Filecoin, Algorand, Near, ImmutableX ve daha pek çok prestijli projenin saflarına katılıyor.

  1. Ne zaman: 7 Mart 2024 Perşembe, 16:00 UTC

  2. Nerede: Topluluk Satışına buradan kaydolun
    Hızlı davranın! Kayıt 4 Mart 2024 Pazartesi günü saat 12:00 UTC’de sona erecektir.

  3. Fiyat: 0,079$

  4. Tahsis Edilen Tedarik: Toplam arzın %4’ü; veya 63.554.660 MASA*

  5. Toplam Token Arzı: 1.588.866.523

  6. Kilitleme ve Serbest Bırakma: %25’i TGE’de serbest bırakıldı ve ardından 6 aylık doğrusal yetkilendirme yapıldı; Merkezi borsa listelemesinin 11 Nisan 2024 veya civarında gerçekleşmesi bekleniyor

  7. İlk Satın Alma Limitleri: Minimum 50$, maksimum 2.000$* (yalnızca USDT/USDC)

  8. Ek olarak 47.665.995 MASA tokeni (toplam arzın %3’ü) Masa Topluluk Satışı sırasında Masa’nın takdirine bağlı olarak satın alınabilir.

Hatırlatma: Masa’ya katılmaya hak kazanabilmek için CoinList Cüzdanınızın son kayıt tarihinden (4 Mart 2024, 12:00 UTC) önce minimum satın alma tutarıyla (USDT veya USDC cinsinden 50$) finanse edildiğinden emin olun. Ek olarak, Masa Topluluk Satışına katılabilmeniz için CoinList hesabınıza satın almayı planladığınız tutarın tamamının doldurulması gerekir.

Bu, kullanıcıların 7 Mart 16:00 UTC’de satış başlamadan önce cüzdanlarının amaçlanan satın alma tutarıyla finanse edildiğinden emin olmaları gerektiği anlamına geliyor. Satış sona erdikten sonra ilk satın alma işleminiz için artık bir finansman süresi olmayacak. Daha fazla ayrıntı için lütfen https://coinlist.co/masa adresine bakın .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar