Ana SayfaCoin Yorum - AnalizBonk Yorum ve Fiyat Tahmini : Yeni ATH Yolda Olabilir!

Bonk Yorum ve Fiyat Tahmini : Yeni ATH Yolda Olabilir!

Teknik göstergelerimize göre şu anki hissiyat Yükseliş yönünde, Korku ve Açgözlülük Endeksi ise 80 (Aşırı Açgözlülük) gösteriyor . Bonk, son 30 günde %11,32 fiyat dalgalanmasıyla 13/30 (%43) yeşil gün kaydetti. 

spot_img

Popüler memecoini Bonk yazı tarihi itibariyle %38 oranında artarak $0.00002286 seviyesine ulaştı. Bonk ATH seviyesinden yalnızca %35 oranında uzak. En son ATH Binance listeleme haberleriyle birlikte gelmişti. Tüm analizler Bitcoin yükselirken altcoinlerin ve memecoinlerin yeni ATH’ler yapacağı yönünde. İşte en güncel Bonk yorum ve fiyat tahmini. Bonk coin neden yükseliyor?

Şimdi BONK Satın Alın, Nisan 2024 Tarihindeki BTC Yarılanmasını Kaçırmayın!

Bonk Coin Neden Yükseliyor?

Bonk, bugün 29 Şubat tarihinde yaklaşık %30 artış göstererek kripto para dünyasında önemli bir ilgi kazandı. Lookonchain tarafından açıklanan bilgiler, dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Binance’ten şaşırtıcı bir şekilde 98 milyar BONK’un satın alındığını ortaya çıkardı.

Bu birikim, BONK’un bugün çizdiği yükseliş ikliminin birincil sorumlusu gibi görünüyor ve kripto piyasası traderlarının ve yatırımcıların dikkatini çekiyor.

Coinglass tarafından açıklanan türev verileri, yatırımcıların varlığa olan güvenini ortaya koyarken, piyasada hakim olan bir yükseliş trendinin sinyalini verdi. Bu, BONK için yükseliş hissini doğurdu ve meme coin için piyasa iyimserliğini artırdı.

Bonk Yorum ve Fiyat Tahmini

Bu arada teknik göstergeler, haberin yayınlandığı an itibariyle piyasada BONK için güçlü bir satın alma hissiyatına işaret ediyor. Daha fazla balina birikiminin fiyatları önemli ölçüde artırabileceğini belirtmekte fayda var; ancak mevcut RSI, piyasada aşırı alım durumunun hakim olduğuna işaret ederek BONK hakkında ek spekülasyonları körüklüyor. Bu potansiyel olarak BONK’un toparlanmasına ve balinaların daha fazla birikmeye devam etmesi durumunda yeni bir ATH’ye ulaşmasının yolunu açıyor.

Bununla birlikte, 0,000024 $ – 0,000028 $ arasındaki kritik direnç yaklaşırken, bunun üzerinde bir kapanış, varlığın satılmasına yönelik ezici bir eğilim nedeniyle meme koinin yukarı doğru gidişatını engelleyebilir. 

Yaklaşan Bitcoin yarılanmasının kripto piyasası traderları ve yatırımcıları arasında yükseliş hissi yaratmasıyla birlikte, Bonk ve diğer altcoinleri yeniden ATH yaşanması bekleniyor. 

Bonk Teknik Analiz

  • 29 Şubat 2024 saat 13:43 verilerine göre genel Bonk fiyat tahmini hissi yükseliş yönünde 21 teknik analiz göstergesi yükseliş sinyallerini ve 3 düşüş sinyalini işaret ediyor.
  • Teknik göstergelerimize göre Bonk’un 200 günlük SMA’sı önümüzdeki ay artacak ve 30 Mart 2024 itibarıyla 0,0₅9476 $’ a ulaşacak. Bonk’un kısa vadeli 50 Günlük SMA’sının 30 Mart 2024 itibarıyla 0,00001727 $’ a ulaşacağı tahmin ediliyor .
  • Teknik göstergelerimize göre şu anki hissiyat Yükseliş yönünde, Korku ve Açgözlülük Endeksi ise 80 (Aşırı Açgözlülük) gösteriyor Bonk, son 30 günde %11,32 fiyat dalgalanmasıyla 13/30 (%43) yeşil gün kaydetti. 

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar