Lider Kripto Para Borsası Cos.Tv ile Ortaklık Kurdu !

cos tv nedir
Abone Ol 

Lider kripto para borsası Binance yeni bir ortaklık duyurdu . Cos.TV ile ortaklık duyurusunu paylaşan borsa kripto ekosisteminde yayıncılar için yeni bir alan açmayı hedefliyor . Peki Cos Tv Nedir ?

Cos.Tv Nedir ?

Cos.Tv video içerği paylaşmanın yanı sıra kripto para ödülleri kazanabileceğiniz sosyal video paylaşım platformudur .YouTube, Tik Tok gibi popüler merkezi içerik platformları veya COS.TV gibi merkezi olmayan içerik platformları için içerik denetimi büyük bir sorundur. Merkezi içerik platformlarında, platformu işleten şirket içerik denetleme yönergelerine karar verebilir, beğenmedikleri herhangi bir içeriği kaldırma konusunda nihai haklara sahiptirler. Örneğin daha önce kripto ile ilgili videoları yasaklayan YouTube’u ele alalım. Şirket içi moderatör videoyu izleyiciler için “uygunsuz” olduğunu düşünürse herhangi bir videoyu kaldırabilir.

Binance Cos.TV Ortaklığı

Lider kripto para borsası ortaklığı şu şekilde duyurdu ;

Binance Connect, Contentos‘un her ay bir milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren küresel merkeziyetsiz içerik ekosistemi üzerinde oluşturulmuş bir video oluşturma platformu olan COS.TV ile bir ortaklık başlatıyor. Bu ortaklık sayesinde, doğrulanmış Binance kullanıcıları, Binance Connect ile kredi/banka kartlarını kullanarak, herhangi bir ek hesap doğrulaması gerekmeden doğrudan COS.TV üzerinden COS token alabilir.”

Şimdi Dünyanın En Büyük Kripto Pazarına Katılın !

Binance Haber , Duyuru , Etkinliklerinden Haberdar Ol !

Binance Telegram
Binance Twitter

Sosyal Medya'da Bilgi Kripto !

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !