KuCoin’de Yeni Listelenen Coinler!

kucoin yeni çıkan coinler
Abone Ol 

Birbirinden benzersiz, yüksek kaliteli projeler Kucoin borsasında listeleniyor. Metaverse, Oyna-Kazan, Katman-1 Blockchain ve diğer projeler her ay halkın borsasında ki yerini alıyor. Peki ya siz?

İçerik Rehberi

KuCoin’de Yeni Listelenen Coinler Ağustos-Eylül

Milyonlarca kullanıcı Kucoin kripto piyasası ile yeni listelenen coinlerde işlemler yapıyor. Kucoin her ay güvenilir ve yüksek kalitede projeleri listelemeye devam ediyor. İşte Ağustos ve Eylül ayında listelenen projeler.

Şimdi Kucoin’e Katılmanın Tam Zamanı! Üstelik %10 Komisyon İndirimiyle

caduceus

Caduceus (CMP)

2022-09-15 tarihinde Kucoin borsasında listelenen CMP makale tarihiyle %59,95 oranında bir kazanç sağlamakla beraber listeleme esnasında 0.75 USDT fiyatına ulaştı. 

Caduceus (CMP)
Veriler
Listelenme Tarihi
2022-09-15
Listelemeden Beri Değişiklik
%59.95
Toplam Arz
1.000.000.000 CMP
Dolaşan Arz
En Düşük Fiyat
$0.08

Caduceus, merkezi olmayan uç işleme için özel olarak meta veri tabanı ve merkezi olmayan dijital dünya için oluşturulmuş altyapı düzeyinde açık bir blok zinciri platformu olan Metaverse protokolüdür.

Caduceus, Yeni nesil, Açık kaynaklı bir yazılım platformudur. Zengin bir bileşen kitaplıkları ve araçları seti ile bir blok zinciri çerçeve çekirdeği içerir. Yüksek performans, yüksek güvenilirlik ve yüksek güvenlik ile yeni bir altyapı türü oluşturarak kullanıcılar için blok zinciri uygulama farklılıklarının taleplerini verimli ve doğru bir şekilde çözmeye odaklanır. Aşağıdaki bölümler, platforma derinlemesine bir giriş sağlar.

Caduceus, metaverse ve dijitali destekleyen bir çekirdek blok zinciri platformu inşa ediyor ve kullanıcıların uzayda eş zamansız olarak iletişim kurabileceği ve işbirliği yapabileceği ve bulut oluşturma ve XR aracılığıyla bir gerçeklik düzeyine ulaşabileceği ağda sanal gerçeklik uygulamalarını başlatmayı planlıyor.

Caduceus (CMP)
Veriler
Kucoin’de Görüntüle CMP/USDT
Grafik,Canlı Fiyat

hiodbs nedir

hiODBS

2022-09-14 tarihinde listelenen hiODBS token kullanıcıları heyecanlandıran bir diğer listeleme oldu. Makale tarihiyle listelemeden bu yana %35’den fazla artış yakalan altcoin listeleme esnasında yaklaşık 0,039 USDT fiyat seviyesine ulaşmayı başardı.

hiODBS
Veriler
Listelenme Tarihi
2022-09-14
Listelemeden Beri Değişiklik
%35
Toplam Arz
32.000.000 HIODBS
Dolaşan Arz
En Düşük Fiyat
$0.01085

hiODBS, Fracton Protokolünün Meta-Swap havuzunda bir ODBS’nin 1/1.000.000 sahipliğini temsil eden bir ERC-20 tokenidir. HIODBS, dünyadaki Otherdeed Biyojenik Bataklık için ilk NFT ETF’dir.

hiODBS
Veriler
Kucoin’de Görüntüle
HIODBS/USDT

sweat coin nasıl alınır

Sweat Economy (SWEAT)

Eylül ayında Kucoin’de listelenen bir başka projeyse Sweat Token! Sweat bu listelemede çok ciddi yükseliş performansı sergiledi. 2022-09-13 tarihinde listelenen proje makale tarihiyle listeleme esnasından %500 ‘den fazla yükseliş elde etti. Yaklaşık 0.008 USDT ‘den açılan proje kısa bir süre içerisinde 0,09 USDT’ye uzanan bir performans sergiledi.

Sweat Economy (SWEAT)
Veriler
Listelenme Tarihi
2022-09-13
Listelemeden Beri Değişiklik
%505
Toplam Arz
1,000,000,000 SWEAT
Dolaşan Arz
575,022,600 SWEAT
En Düşük Fiyat
$0.008

Sweatcoin, günlük adımlarınızı harika ürünlere harcayabileceğiniz, hayır kurumlarına bağışta bulunabileceğiniz veya SWEAT’a dönüştürebileceğiniz yeni nesil bir para birimi ile ödüllendiren ücretsiz bir uygulamadır .

Dört ayda oluşturulan 13 milyondan fazla cüzdanla, Sweat Cüzdan tüm zamanların en hızlı büyüyen DApp’idir. SWEAT, milyonlarca kullanıcı için yeni bir Web3 portalı olan Ter Cüzdan Uygulamasına güç veriyor. SWEAT talebi şunlardan gelir: 1) Fayda, ödüller ve getiri (net deflasyonist), oyunlaştırma ve platform token faydaları için stake etme ve 2) Sweat Foundation geliriyle finanse edilen satın alma ve yakma.

Sweat Economy (SWEAT)
Veriler
Kucoin’de Görüntüle
SWEAT/USDT

sdl coin nedir

Saddle Dao (SDL)

2022-09-09 tarihinde halkın borsası Kucoin’de listelenen SDL Token yaklaşık olarak 0.03 USDT fiyat seviyesinden 0.09 USDT fiyat seviyesine ulaştı. Makale tarihiyle SDL, listeleme bu tarihe %16.60 artış göstermiş durumda.

Saddle Dao (SDL)
Veriler
Listelenme Tarihi
2022-09-09
Listelemeden Beri Değişiklik
%16,60
Toplam Arz
360.040.063 SDL
Dolaşan Arz
En Düşük Fiyat
$0.03

Saddle, minimum kayma ile sabit değerli kripto varlıklarının ticareti için optimize edilmiş, merkezi olmayan bir otomatik piyasa yapıcıdır (AMM). Eyer, tüccarlar için ucuz, verimli, hızlı ve düşük kaymalı takaslar ve LP’ler için yüksek verimli havuzlar sağlar. Protokol, Saddle’ı bir DeFi lego bloğu olarak oluşturmada ve DeFi ekiplerinin AMM’leri herhangi bir blok zincirine getirmesine yardımcı olmada işbirliği anlamına gelir.

Saddle Dao
Veriler
Kucoin’de Görüntüle
SDL/USDT

peel coin

Meta Apes (PEEL)

Eylül ayında Kucoin borsasında listelenen bir diğer proje Meta Apes (PEEL) ‘dir. 08/09/2022 tarihinde listelenen proje makale tarihiyle listelenme esnasından %50 ‘ye yakın yükseliş yakalamıştır.

Meta Apes (PEEL)
Veriler
Listelenme Tarihi
08/09/2022
Listelemeden Beri Değişiklik
%49,13
Toplam Arz
101,211,610 PEEL
Dolaşan Arz
101,211,610 PEEL
En Düşük Fiyat
$0.08

Meta Apes, mobil cihazlar için tasarlanmış , oynaması ücretsiz, oyna ve kazan MMO strateji oyunudur . İnsanlığın sona erdiği ve Maymunlar tarafından yönetilen yeni bir çağın başladığı kıyamet sonrası bir dünyada geçmektedir. Bir sonraki gündem uzay hakimiyeti. Her oyuncu, en güçlü Klan olmak ve uzaya giden nihai yarışı kazanmak için çetesiyle yakın çalışmak zorunda kalacak.

Meta Apes token ekonomisi, oyun içinde üretilen tüm gelir ve değerin, kendi zincirinde faaliyet gösterdiği için gaz ücretleri dahil olmak üzere, yönetim tokeni sahiplerine tahakkuk edecek şekilde tasarlanmıştır. Aşağıda $PEEL için bazı kullanım durumları verilmiştir :

 • NFT alımları/ticaretleri
 • Performansa dayalı ödüller (yani, en iyi performans gösteren çeteler ve oyuncular için ödüller)
 • Kritik oyun içi etkinlikleri seçin (örneğin, NFT savaşçılarının son yükseltmesi vb.)
 • Gaz ücretleri
 • Staking ve oyun içi doğrulayıcılar
 • Yönetim ve oylama
Meta Apes (PEEL)
Veriler
Kucoin’de Görüntüle
PEEL/USDT

mechaverse nedir

Mechaverse (MC)

Halkın borsası Kucoin’de her ay benzersiz projeler ilk olarak listeleniyor. Bu listelemelerden bir diğeriyse Mechaverse projesidir. Makale tarihiyle MC token listelemeden bu yana %361 oranında bir yükseliş yakalamıştır. 0.1 USDT fiyatıyla listelenen proje listeleme günü neredeyse 9x yükseliş performansı sergilemiştir.

Mechaverse (MC)
Veriler
Listelenme Tarihi
07/09/2022
Listelemeden Beri Değişiklik
%361
Toplam Arz
200,000,000 MC
Dolaşan Arz
3,000,000 MC
En Düşük Fiyat
$0.1

Mechaverse, bir Japon Web3 eğlence platformu olan Mechaverse Labs’ın bir yan GameFi projesidir. Özünde Mechaverse, oyunculara tonlarca kazanma ve para kazanma seçeneği ile fantastik, eğlenceli ve kullanıcı dostu bir deneyim sunmakla ilgilidir. Bu oyun platformu, dünyanın başka bir galaksiden silikon temelli yaşam formları tarafından istila edildiği, yükselen boyutlu gizemli bir felaketin hikayesi etrafında inşa edilmiştir.

Bu uzaylı yaşam formları, dijital ve fiziksel ordularıyla dünyayı istila etmeye ve yağmalamaya geldi. Oyunun amacı, insan medeniyetini kurtarmak için yan yana savaşan diğer insanlarla ittifak kurarak bu istilacılarla savaşmaktır.

Oyuncular, her biri kendine özgü beceri ve yeteneklere sahip çeşitli oyun içi karakterler arasından seçim yapabilir. Bu karakterlere Kahramanlar denir ve oyuncu tarafından uzaylıları yenmek ve platformun $MM coini şeklinde ödüller kazanmak için organize edilebilir.

 • Mechaverse ilk olarak Kucoin borsasında listelenmiştir. 
Mechaverse (MC)
Veriler
Kucoin’de Görüntüle
MC/USDT

tt coin

ThunderCore (TT)

Eylül ayının ilk listelenen coini ThunderCore projesidir. Listeleme açılışı yaklaşık olarak 0,004 USDT gerçekleştiren altcoin aynı gün içerisinde 0,006 USDT diyat seviyesine ulaştı. 01/09/2022 tarihinde listelenen proje makale tarihiyle %11,99 oranında yükseliş yakalamıştır.

ThunderCore (TT)
Veriler
Listelenme Tarihi
01/09/2022
Listelemeden Beri Değişiklik
%11,99
Toplam Arz
10,000,000,000 TT
Dolaşan Arz
8,614,400,793 TT
En Düşük Fiyat
$0,004

ThunderCore, vizyon sahibi geliştiricilerin mobil deneyimlerde mümkün olanın sınırlarını zorlamasını sağlayan güçlü bir blok zinciri ve gelişen ekosistemdir.

ThunderCore, kendi yerel para birimi Thunder Token ile güvenli, yüksek performanslı, EVM uyumlu bir genel blok zinciridir. Şirket, 2017 yılında Silikon Vadisi’nde Chris Wang ve bu alandaki en iyi araştırmacılar ve mühendisler tarafından kuruldu. PaLa adı verilen ölçeklenebilirlik “üçleme”sinin üstesinden gelen çığır açan bir konsensüs protokolü ile ThunderCore ağı, 4.000+ TPS, saniyeden kısa onay süreleri ve bir dolardan daha az maliyetli (<0.00001$) düşük gaz ücretleri sunarak, merkezi olmayan uygulamalar sağlar.

Açıkçası, ThunderCore DApp’ler her hafta oyun kategorisi çizelgelerine hükmediyor, DApp’lerin platformda ölçeklendirmesinin ne kadar kolay olduğunun gerçek bir kanıtı. ThunderCore ayrıca birlikte çalışabilirliğe öncelik verir, çünkü diğer blok zincirlerindeki (örn. Kullanılabilirlik zorluklarını çözerek ve yeni bir güvenilirlik ve güvenlik standardı belirleyerek ThunderCore, blok zinciri teknolojisine geniş çapta adaptasyon sağlama çabalarına öncülük ediyor. Şu anda, 18’den fazla ülkeye yayılan uluslararası bir kullanıcı tabanı ile ThunderCore, ağında 4 milyondan fazla toplam adres ve 180 milyon işlem topladı.

Thundercore (TT)
Veriler
Kucoin’de Görüntüle
TT/USDT

neer nedir

Metaverse.Network & Bit.Country (NEER)

30/08/2022 tarihinde Kucoin’de listelenen proje, listeleme günü yaklaşık olarak 0.30 USDT fiyat seviyesinden açılış yaptı. Açılıştan çok kısa bir süre sonra proje yaklaşık olarak 1.5 USDT fiyat seviyesine ulaştı. NEER, Makale tarihiyle ilk listelemeden %11 oranında bir yükseliş performansı göstermektedir.

Metaverse.Network&Bit.Country (NEER)
Veriler
Listelenme Tarihi
30/08/2022
Listelemeden Beri Değişiklik
%11,99
Toplam Arz
100,000,000 NEER
Dolaşan Arz
22,800,000 NEER
En Düşük Fiyat
$0,30

Metaverse.Network & Bit.Country, Kusama’da herkesin herhangi bir teknik beceri gerektirmeden kendi metaverse’lerini, NFT’lerini, Marketplace’ini oluşturmasına olanak tanıyan çoklu metaverse L1 blok zinciri ve akıllı sözleşme platformudur.,

Metaverse.Network & Bit.Country, kullanıcı tarafından oluşturulan metaverse’ler, oyunlar ve dApp’ler için bir platform ve blok zinciri ekosistemidir. Topluluk sahipleri, etkileyiciler, KOL’ler ve bireyler, üyeleri, hayranları, takipçileri, aileleri ve arkadaşları için kendi metaverse‘lerini başlatabilir.

Kullanıcıların bir metaverse başlatmak için tek ihtiyacı olan en az bir kara bloğu artı küçük bir gaz ücreti ödemek için NEER tokenıdır. Metaverse’lerinde, kullanıcıların ve üyelerin gerçekten sahip olduğu 3B dünyada kendi adlarını, haritalarını, bölünebilir arazileri blokları, ekonomileri, stilleri, hikayeleri ve kendi gökyüzü olacak. Arazi sahibi kullanıcılar madencilik gücüne sahiptir ve geliştiriciler tarafından oluşturulan çeşitli oyunlar aracılığıyla play2earn’a katılabilirler.

Metaverse.Network & Bit.Country (NEER)
Veriler
Kucoin’de Görüntüle
NEER/USDT

Kucoin, neden bu token veya coin ile trade yapmak ve yatırım yapmak için seçilecek kripto para borsasıdır?

 •  “Halkın Borsası” olarak bilinen KuCoin, tüm yatırımcı sınıfları için oluşturulmuştur.
 • KuCoin, 700’den fazla varlık ve 1.200’den fazla işlem çifti ile en iyi altcoin borsasıdır. Ve BLOK, CHMB, VR, KMA ve DAO gibi birçok kripto para, KuCoin’de birincil listeye sahiptir.
 • KuCoin şu anda dünya çapında 207 ülke ve bölgede 20 milyondan fazla kullanıcıya Spot trade, Marj trade, P2P fiat trade, Vadeli işlem trade, Staking ve Borç Verme sağlıyor.
 • CoinMarketCap ve CoinGecko’ya göre KuCoin, top 5 kripto borsasından biridir.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.