Ana SayfaKripto Para HaberleriKripto Para Piyasası (BTC, ETH, BNB) Büyük Düzeltme Yedi

Kripto Para Piyasası (BTC, ETH, BNB) Büyük Düzeltme Yedi

Yükselişlerin ufak çaplı bir düzeltmesi çoğu analist tarafından bekleniyordu. İşte düzeltmeye dair tüm veriler. 

spot_img

Kripto yatırımcıları sabah erkenden uyandıklarında güne kıpkırmızı bir ivme ile uyandılar. Bitcoin yüzde 4.3, Ethereum 5.0, Solana 5.75, XRP 6.5 ve Cardano yüzde 6.24 değer kaybetti. Kripto para piyasası düzeltme yedi. 

Kripto Para Piyasası Düzeltme Yedi

Son dönemde kripto para piyasası ciddi anlamda yükselişler yakaladı. Art arta gelen bu yükselişlerin ufak çaplı bir düzeltmesi çoğu analist tarafından bekleniyordu. İşte düzeltmeye dair tüm veriler.

kripto para piyasası düzeltme neden düştü neden düşüyor btc eth xrp solana neden düşüyor düştü

  • Genel piyasa, yüzde 4,45 kayıpla şu anda 1,57 trilyon ABD doları seviyesinde bulunuyor.
  • Bitcoin  41.940 dolarda. Bu 40.000 doalrlık destek seviyesinin üstünde olduğunu belirtir.
  • 2.246 dolarda ETH fiyatı bir hafta öncesine göre sadece yüzde 0,2 büyüme kaydetti.
  • Ancak Ripple (XRP) köşeyi dönmedi: haftalık bazda yüzde 1,26 kayıpla 0,62 ABD doları fiyattan işlem görüyor.
  • Cardano (ADA) haftalık karşılaştırmada yüzde 35,7 gibi etkileyici bir büyüme kaydetti ve bu yazının yazıldığı sırada 0,55 dolardan işlem görüyor.
  • Korku ve Açgözlülük Endeksi hala 80’de “aşırı açgözlülük” gösterse de, kripto yatırımcılarının büyük bir kısmı muhtemelen son birkaç gündeki muazzam kazanımları karlarını güvence altına almak için satış yaptı.
  • Son 24 saat içinde toplamda 340 milyon dolarlık long pozisyon tasfiye edildi. Listenin başında 164 milyon kişinin tasfiye edildiği OKX yer alıyor. Hemen arkasında: 118 milyon dolarla Binance .
  • Kripto analisti Willy Woo, Bitcoin fiyatının ve bununla birlikte genel pazarın daha da düşeceğini varsayıyor. Woo 39.700 dolara bir düzeltme bekliyor.
  • Tanınmış Bitcoin eleştirmeni Peter Schiff,: Bitcoin şu anda sert bir darbe alıyor.

Diğer önemli kripto para haberleri:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar