Kang Jong-Hyun Kore’de Tutuklandı

Kang Jong-Hyun
Abone Ol 

Güney Kore yayınları, Seul polisinin kripto para ticaret platformunun iddia edilen sahibini tutuklamayı başardığını bildirdi. Kang Jong-Hyun Kore’de tutuklandı.

Kang Jong-Hyun Kore’de Tutuklandı

Seul Güney Bölge Mahkemesi geçen hafta Kang Jong-Hyun için tutuklama emri çıkardı. Kolluk kuvvetleri, Jong-Hyun Buthum kullanıcılarının müşteri fonlarını zimmete geçirmek, zimmete para geçirmek ve borsadaki hisse fiyatını manipüle etmekle suçluyor.

Karara göre şüpheli, hisse alım satımı için 60 milyar won (mevcut döviz kuruyla yaklaşık 48 milyon dolar) tahsis etti ve bir ortak şirketin yardımıyla menkul kıymetlerin değerini manipüle etmeye başladı. Kan’a ek olarak, Bithumb’a bağlı Jo Mo adlı bir şirket de tutuklandı. Savcılara göre o bir suç ortağıydı.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a şimdi kayıt olun, üstelik en yüksek komisyon iadesi ile (%20 referans kodu )

Bithumb, oldukça karmaşık bir bağlı kuruluş ağına sahip ve Bithumb sahibinin kız kardeşi Kan Ji-yeon, Inbiogen’in CEO’sudur. Bu firma, karşılığında Bithumb’da %34,2 hisseye sahip olan Vidente’nin sahibidir. Ocak ayının sonunda, Seul Savcılığı , şirketin mali belgelerine el konulduğu Bithumb borsasında bir denetim gerçekleştirdi.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.