Ana SayfaCoin Yorum - Analizİonet (IO) Yorum ve Fiyat Tahminleri

İonet (IO) Yorum ve Fiyat Tahminleri

Binance listelemesi İonet için büyük bir gelişme. Peki ya fiyat kaç dolar olacak?

spot_img

İonet coin Binance listelenme haberiyle birlikte en çok merak edilen kripto paralar arasında yer almayı başardı. Milyonlarca kullanıcı listelemeye dair İonet (IO) yorum, fiyat tahminleri, ilk listeleme kaç dolar olur, kaç dolardan açar gibi soruların cevabını merak ediyor. Bu yazımızda bu soruların cevabını vereceğiz. 

Şimdi İonet  Satın Almak için Kaydolun, Altcoin Boğasını Kaçırmayın!

İonet (IO) Yorum

Binance listeleme haberiyle İonet yazı tarihi itibariyle en çok konuşulan kripto varlıklar arasında yer alıyor. Kullanıcılar listelemeden önce BNB ve FDUSD stake ederek ücretsiz İonet kazanabilecekler. Tüm bunların yanı sıra en çok merak edilen İonet coin hakkında yapılan yorum ve fiyat tahminleri.

İonet temelde, makine öğrenimi mühendislerinin, karşılaştırılabilir merkezi hizmetlerin maliyetinin küçük bir kısmıyla ölçeklenebilir dağıtılmış kümelere erişmesine olanak tanıyan, dünyanın en büyük merkezi olmayan bilgi işlem ağıdır.

io.net, dağıtımcılar için düşük gecikmeyi korurken, ister aynı konumda ister coğrafi olarak dağıtılmış olsun, on binlerce GPU’dan oluşan kümeler oluşturma konusunda benzersiz bir yeteneğe sahiptir.

Proje Solana ağında geliştirilmiştir. Projenin yerel tokeninin Solana ağında olması Solana hype’ından büyük bir pay almasına imkan sağlayabilir. Bildiğiniz üzere son dönemlerde Solana ekosistemi ciddi bir hype yaşıyor. Daha önce Solana memecoinleri popülerken, şu an devasa Solana projeleri hype yaşamaya başladı. Bu noktada İo.net beklenilenden daha iyi bir fiyat performansı gösterebilir.

Bu yazımızı okudunuz mu: İonet (IO) Nedir, Nasıl Alınır?

İonet (IO) Fiyat Tahminleri

İonet (IO) fiyat tahminleri hakkında sizlere iki farklı senaryo sunacağız. İyi ve kötü senaryo. Bu iki senaryoda da fiyat tahminlerimizi sizlerle paylaşacağız. Bir projenin fiyatını tahmin etmek için toplam, ilk dolaşan arz, yatırım, fdv ve gibi verileri analiz etmek gerekir. Projenin arzları şu şekilde;

  • Yaratılıştaki Toplam Token Arzı: 500.000.000 IO 

  • Maksimum Token Arzı: 800.000.000 IO 

  • Launchpool Token Ödülleri: 20.000.000 IO (Genesis’teki toplam token arzının %4’ü)

  • İlk Dolaşan Arz: 95.000.000 IO (Genesis’teki toplam token arzının %19’u)

Yukarıda ki verilere göre ilk dolaşan arz 95 Milyon adet IO piyasada yer alacak. Bu başlangıç için çok iyi bir adettir.

İonet İyi Senaryo

Daha önce 115 Milyon dolaşan arz ile piyasaya sunulan EtherFİ , ilk açılışta 4 dolar seviyesinden yukarı doğru yükselerek 9 Dolar seviyelerine kadar çıkmıştı. İonet’te iyi senaryoda 5 Dolar yukarısından açarak 10 dolar seviyesini görme potansiyeli taşıyabilir. Hatta proje büyük bir hype yaşarsa 10 dolar üstünde bir potansiyel görebiliriz. Bu piyasanın hareketine göre kısa sürebilir. Daha sonra 4-8 Dolar arasında bir aralık bizleri bekleyebilir.

İonet Kötü Senaryo

Bazen listelemelerde beklentiler tam beklediğimiz gibi olmuyor. Bu senaryoda çok 8 – 10 dolar civarı bir açılış kademeli olarak düşüş bizleri bekleyebilir. Düşüşün 4 – 6 dolar arasında durulması beklenebilir. Diğer bir türlü talep beklenileni karşılayamazsa 3- 6 Dolar arasında fiyat dalgalanmasıyla uzun bir grafik ile sonuçlanabilir.

İonet İlk Listeleme Kaç Dolar Olur, Kaç Dolardan Açar

İonet ilk listelemede 3- 10 dolar arasında açabilir. Yine ilk listelemede iyi senaryoda 4 dolar üstünde kötü senaryoda 4 dolar altında açabilir.

Sonuç

Sonuç olarak İonet’in minimum 3 maksimum 12 Dolar arasında yer alması mümkün gibi gözüküyor. Tabi ki burada yer alan tahminler ufak çaplı bir araştırma sonucu elde edilmiştir. Burada yer alan tahminler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kendi araştırmanızı yapmayı lütfen unutmayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar