Ana SayfaKripto Para Haberleriİonet (IO) Nedir, Nasıl Alınır?

İonet (IO) Nedir, Nasıl Alınır?

spot_img

Binance listeleme haberiyle birlikte kullanıcılar İonet, IO token nedir, nasıl alınır, ne zaman listelenir, satın al, kazan, nereden alınır, toplam arz, dolaşan arz, ilk listeleme arzı gibi soruların cevabını arıyor. Bu yazımızda merak edilen tüm soruların cevabını verdik. İşte detaylar..

Şimdi İonet  Satın Almak için Kaydolun, Altcoin Boğasını Kaçırmayın!

İonet (IO) Nedir?

io.net, Solana üzerine kurulu, veri merkezleri ve kripto madencileri de dahil olmak üzere çeşitli kaynaklardan yedek GPU bilgi işlem gücünü bir araya toplayan, merkezi olmayan bir ağdır ve bu, onu uygun maliyetli bilgi işlem kaynakları arayan AI ve ML ekipleri için bir nimet haline getirir.

Dağıtılmış bir ağ üzerinden paralel eğitim ve hiperparametre ayarı gibi karmaşık görevleri yürütmek için geniş ancak yeterince kullanılmayan küresel GPU rezervlerinden yararlanan bir platform sunmasıyla öne çıkıyor.

io.net özünde, katılımcıları ağ desteği ve görev yürütmelerinden dolayı ödüllendirmek için $IO ve $IOSD adlı ikili bir token sistemi sunar. $IO token madenciliğinin mekanizmaları kamuya açıklanmasa da $IOSD tokenleri, teşvikleri yenilikle birleştirerek sağlayıcıların çalışma süreleri ve performanslarını telafi ediyor.

Bu model yalnızca yüksek güçlü bilgi işlem erişimini demokratikleştirmekle kalmıyor, aynı zamanda yapay zeka araştırma alanının gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için daha verimli ve ölçeklenebilir bir yaklaşımın önünü açarak merkezi olmayan bir bilgi işlem geleceğine doğru önemli bir adım atıyor.

İonet (IO) Nasıl ve Nereden Alınır?

İonet sadece Binance borsası üzerinden satın alınır. Satın alma işleminden önce BNB ve FDUSD stake ederek ücretsiz İonet Token kazanabilirsiniz.

  1. Satın Almak için Buraya Tıklayın.
  2. Stake etmek istediğiniz BNB yada FDUSD havuzuna varlıklarınızı stake edin. 
  3. Belirli saat aralıklarıyla ücretsiz İonet coin / token kazanın. 
  4. Daha sonra IO/BTC, IO/USDT, IO/BNB, IO/FDUSD ve IO/TRY işlem çiftlerinde ticarete başlayın.
  5. Listeleme öncesinde İonet kazanmak için detaylı rehber

İonet (IO) Toplam Arz, Dolaşan Arz, İlk Listeleme Arzı

  • Token Adı: IO.NET (IO)

  • Yaratılıştaki Toplam Token Arzı: 500.000.000 IO 

  • Maksimum Token Arzı: 800.000.000 IO 

  • Launchpool Token Ödülleri: 20.000.000 IO (Genesis’teki toplam token arzının %4’ü)

  • İlk Dolaşan Arz: 95.000.000 IO (Genesis’teki toplam token arzının %19’u)

İonet (IO) Ne Zaman Listelenir?

Binance daha sonra 11.06.2024 saat 12:00’de (UTC) IO’yu listeleyecek ve IO/BTC, IO/USDT, IO/BNB, IO/FDUSD ve IO/TRY ticaret çiftleriyle ticareti başlatacak. Tohum etiketi IO’ya uygulanacaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar