Ana SayfaKripto Para HaberleriBinance İONET (IO) Coin Listelemesini Duyurdu!

Binance İONET (IO) Coin Listelemesini Duyurdu!

spot_img

Lider kripto para borsası Binance, yeni bir launchpool duyurusuyla kullanıcılarını sevindiren haberi paylaştı. Binance 55. Launchpool projesi olarak İonet’i listeleyecek. İşte Binance İonet (io) coin listeleme, launchpool, airdrop detayları.

Şimdi IO Coin Satın Almak için Kaydolun, Altcoin Boğasını Kaçırmayın!

Binance İONET (IO) Coin Launchpool

Binance borsası 55. Launchpool projesi olarak İonet (io) coin listelemesini gerçekleştirecek. Kullanıcılar BNB ve FDUSD stake ederek 4 gün boyunca ücretsiz İo coin kazanabilirler. Binance tarafından yapılan duyuru şu şekilde;

ÖNEMLİ: Binance, burada bahsedilen tokeni listeleyen ilk platform olacak ve ticaret 11.06.2024 12:00 (UTC) itibarıyla başlayacak . Bu tokenın belirtilen zaman çizelgesinden önce satışa sunulduğu yönündeki tüm iddialar yanlış reklamdır. Fonlarınızın güvenliğini sağlamak için lütfen kendi araştırmanızı yapın!

Değerli Binance’lılar,

Binance , merkezi olmayan bir yapay zeka bilgi işlem ve bulut platformu olan Binance Launchpool – IO.NET (IO) ile ilgili 55. projeyi duyurmanın heyecanını yaşıyor . Web sayfasının Launchpool başlamadan 5 saat önce hazır olacağı tahmin ediliyor. 

Kullanıcılar , 07.06.2024 00:00’dan (UTC) itibaren dört gün boyunca IO token toplamak için BNB ve FDUSD’lerini ayrı havuzlarda stake edebilecekler .

binance ionet coin listelemesi airdrop launchpool duyuru listeleme satın al önce al how to buy what is binance ionet io coin token

IO Başlatma Havuzu Ayrıntıları

 • Token Adı: IO.NET (IO)

 • Yaratılıştaki Toplam Token Arzı: 500.000.000 IO 

 • Maksimum Token Arzı: 800.000.000 IO 

 • Launchpool Token Ödülleri: 20.000.000 IO (Genesis’teki toplam token arzının %4’ü)

 • İlk Dolaşan Arz: 95.000.000 IO (Genesis’teki toplam token arzının %19’u)

 • Akıllı Sözleşme Detayları: Solana

 • Staking Koşulları: KYC gerekli 

 • Kullanıcı Başına Saatlik Sabit Limit: 

  • BNB havuzunda 17.708,33 IO

  • FDUSD havuzunda 3.125 IO

Desteklenen Havuzlar

 • Stake BNB (web sayfası yaklaşık 5 saat içinde kullanıma sunulacak): 17.000.000 IO ödülü (%85) 

 • FDUSD Stake Edin (web sayfası yaklaşık 5 saat içinde kullanıma sunulacak): 3.000.000 IO ödül (%15)

 • Tarım Dönemi: 07.06.2024 00:00’dan (UTC) 10.06.2024 23:59’a (UTC).

İonet Hakkında

io.net, makine öğrenimi mühendislerinin, karşılaştırılabilir merkezi hizmetlerin maliyetinin küçük bir kısmıyla ölçeklenebilir dağıtılmış kümelere erişmesine olanak tanıyan, dünyanın en büyük merkezi olmayan bilgi işlem ağıdır.

io.net, dağıtımcılar için düşük gecikmeyi korurken, ister aynı konumda ister coğrafi olarak dağıtılmış olsun, on binlerce GPU’dan oluşan kümeler oluşturma konusunda benzersiz bir yeteneğe sahiptir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar