İlk Düzenlenmiş Kripto Para Birimi Bankası Başlatıldı!

ABRA
Abone Ol 

Dijital varlık yönetimi platformu Abra, ABD’de kripto sektörüne geleneksel hizmetler sunan ilk düzenlenmiş kripto bankası olan Abra Bank’ı piyasaya sürüyor. Abra, ABD’de İlk Düzenlenmiş Kripto Para Birimi Bankasını Başlattı!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Abra, ABD’de İlk Düzenlenmiş Kripto Para Birimi Bankasını Başlattı!

Abra CEO’su Bill Barhydt, varlık depolama, ödünç verme, emanet ve stake gibi hizmetlerin platformun müşterileri arasında uzun süredir talep gördüğünü söyledi.

Bununla birlikte, bu tür hizmetleri sağlayan diğer kripto şirketlerinin aksine, Abra Bank, ABD’deki ilk tam olarak düzenlenmiş kripto para saklama kurumu olacak. “Lisanslı bir banka olarak, artık ticari şeffaflık veya kamuyu aydınlatma kanıtlarını düşünmemize gerek yok. Barhydt, “Doğru yolda olduğumuzdan ve dünyanın en büyük finans kurumlarının 20 yıl içinde kripto para birimlerine odaklanacağından eminiz” dedi.

Önerilen Makaleler

Platform, Abra Bank’a ek olarak, Amerika Birleşik Devletleri dışındaki müşterilere benzer bankacılık hizmetleri sağlayacak olan Abra International’ın bir bölümünü başlatmayı planlıyor.

Söz konusu duyuruya göre, Abra Bank’ın 2023’te, Abra International’ın ise 2022’nin sonlarında lansmanı bekleniyor. Geçen yıl Abra , yaklaşık 85 milyon dolar topladığı birkaç fon turuna öncülük etti.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.