Hükümetler Kripto Para Biriminden Değil, Yapay Zekadan Korkmalı!

hükümetler Yapay Zekadan Korkmalı
Abone Ol 

Galaxy Digital CEO’su Michael Novogratz, düzenleyicilerin kripto para birimi endüstrisine gösterdiği ilgiye ve aynı anda yapay zeka (AI) alanının ihmal edilmesine şaşırdığını söyledi. Galaxy Digital CEO’su Michael Novogratz: “Hükümetler kripto para biriminden değil, yapay zekadan korkmalı.

Michael Novogratz: “Hükümetler kripto para biriminden değil, yapay zekadan korkmalı

Michael Novogratz, Galaxy Digital için geçen yılın 4. Çeyrek sonuçlarını tartışırken, ABD makamlarının gelişen AI alanını görmezden gelirken kripto para birimlerini düzenlemede “tamamen yetersiz” olduğunu söyledi.

“Yapay zekanın gelişimine baktığımda şok oluyorum. Kripto para birimlerinin düzenlenmesi hakkında çok konuşuyoruz, ancak yapay zekanın düzenlenmesine hiç değinmiyoruz. Yani yetkililer her şeyi alt üst etmiş ve bu alanlarda yetersiz.”

Novogratz, internet kullanıcılarının kimliğinin sahteciliği olan “deepfake”lerin önemli bir gelişmesinden korktuğunu söyledi. Ve kimlik sahteciliğiyle mücadele etmenin bir yolu haline gelebilecek blok zinciri ve kripto para birimleridir.

İlginizi çekebilir

“Kripto para birimleri ve blockchain, bu tehditlerle mücadelede büyük rol oynayacak. Novogratz, Sam Bankman-Fried ve onun Bermuda maskaralıklarının tüm sektöre son vereceğini düşünmek aptalca”

Daha önce Michael Novogratz, ABD’deki ekonomik ve bankacılık krizinin kripto para birimi endüstrisinin ekmeğine yağ sürdüğünü ve yeni yatırımcıları bitcoin‘e çektiğini söylemişti.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.