Hooked Protocol (HOOK) Coin Yorum – Ocak 2023

Hooked Protocol ( Hook ) , yeni ve deneyimli kripto yatırımcılarına oyun oynayarak Web3 dünyasını öğreterek ,GameFi teknolojilerini öğrenme ve kripto para birimleri ile birleştiren ilk platformlardan biridir. Bu yazımızda uzman analistler tarafından derlenen Ocak 2023 Hooked Protocol (HOOK) Coin yorum, geleceği, fiyat tahminini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Hooked Protocol (HOOK) nedir?

Hooked Protocol, “topluluğun sahip olduğu ekonomilerin geleceğini oluşturmak için kitlesel Web3 benimsenmesi için rampa katmanıdır”.

Uygulama, daha önce kripto deneyimi olan veya olmayan herkesin oyunlaştırılmış bir deneyim yoluyla kriptoya girmesine, sahip olmasına ve pay kazanmasına yardımcı olmak amacıyla oluşturulmuştur. Ayrıca platform, kripto yatırımcılarına oyun oynayarak Web3 dünyasına girmelerine ve uyum sağlamalarına yardımcı olacak oyunlaştırılmış öğrenme yoluyla bir dizi öğrenme ve kazanma aracı sağlıyor.

Platformun ikili token sistemi vardır:

  • HOOK : Hooked protokol ekosisteminin değerini yansıtan yönetişim tokeni
  • Hooked Gold Token (HGT) : Topluluğun teşvik edildiği, yalnızca ekosistem içi bir yardımcı program tokeni

Hooked Protocol (HOOK) Coin Yorum – Ocak 2023

2023 Ocak yı için Hooked Protocol (HOOK) coin yorumlarını sizler için derledik. Burada yer alan yorumlar, fiyat tahminleri sadece bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değildir. Lütfen bunun bilincinde olun! 

Bitnation

Bitnation’da yer alan uzmanlar 2023 Ocak ayında Hook Coin için en düşük seviyenin 1.89 Dolar olduğunu belirtirken yine aynı an içerisinde en yüksek fiyatın 2.17 Dolar olmasını bekliyor.

AY Minimum Fiyat Ortalama Fiyat Maksimum Fiyat
Ocak 2023 $1.89 $2.11 $2.17

Crypto Bulls

Crypto Bulls’da yer alan uzmanlar çok ilginç bir fiyat tahmininde bulundular. Uzman analistlere göre Hook Coin’in Ocak 2023’te 11.818USD ile 13USD arasında işlem görmesi bekleniyor.

Coin Arbitrage Bot

Hook Coin 2023 Ocak ayında da ciddi bir yükseliş yakalaması pek mümkün görünmüyor. Hooked Protocol Ocak ayında en fazla 1.67 Dolar seviyesine kadar yükselebilir.

Hooked Protocol (HOOK) Coin geçmiş veriler

  • HOOK, 1 Aralık 2022’de CoinMarketCap’te kullanıma sunuldu ve bir gün içinde %40’ın üzerinde artışla 2,0626 dolardan işlem gördü. Aradan geçen 10 gün içerisinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan $3.09 dolara yükseldi.
  • Yükseliş uzun süre geçerli olmadı ve düşüş 10 Aralık 2022 tarihinden itibaren başladı.
  • En düşük Hook coin fiyatı 28 Aralık 2022  tarihinde gerçekleşmiştir. ATL fiyatı $1.17 ‘dir.
  • Hook Coin, yazı tarihiyle 1.18 Dolar seviyesinde işlem görüyor.

Hooked Protocol (HOOK) Coin nasıl alınır?

Hook coin alım-satım işlemi için Binance borsasına kaydolmanız gerekir. Buradaki linkten kaydınızı başlatarak Hook Coin satın alabilirsiniz.

Hooked Proocol (HOOK) Coin Sıkça Sorulan Sorular

Hook Coin iyi bir yatırım mı?

HOOK coinin sizin için iyi bir yatırım olup olmadığı kişisel durumunuza ve risk iştahınıza bağlıdır. Kripto para birimleri yüksek riskli varlıklardır. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmalı ve kabul etmeye hazır olduğunuz risk düzeyini değerlendirmelisiniz. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayla asla yatırım yapmayın.

Hooked Protocol (HOOK) Coin yükselir mi, düşer mi?

Kripto para piyasası çok değişkendir. HOOK Coinin ayı piyasasında kullanıcılara sunulması performans açısından kötü bir izlenim yaratmış olabilir.  Fakat Hook coin yükselecek mi , düşecek mi sorusuna kimse net olarak cevap veremez.

Hooked Protocol (HOOK) Coin’e yatırım yapmalı mıyım?

HOOK’a yatırım yapıp yapmamanız, kişisel durumunuza ve risk iştahınıza bağlıdır. Kripto para birimleri yüksek riskli varlıklardır. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmalı ve kabul etmeye hazır olduğunuz risk düzeyini değerlendirmelisiniz. Ve asla kaybetmeyi göze alamayacağınız parayla yatırım yapmayın veya işlem yapmayın.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.