Hackerlar 88 Milyon Dolar Değerinde Varlık Çaldı

Hackerlar BonqDAO
Abone Ol 

BonqDAO akıllı sözleşmeleri saldırı altındaydı, saldırganlar 88 milyon dolar değerindeki varlıkları geri çekmeyi başardı. Hackerlar 88 Milyon Dolar Değerinde Varlık Çaldı

Hackerlar, BonqDAO protokolünden 88 milyon dolar değerinde varlık çaldı

BonqDAO, gözetim dışı bir borç verme platformudur ve protokol havuzların analogu olarak adlandırdığı için bilgisayar korsanları “BonqDAO hazinelerinden” birine erişmeyi başardılar. Aradaki fark, kasaların kullanıcılar tarafından kontrol edilmesi ve avroya sabitlenmiş bir ödeme tokenı düzenlemek için kullanılmasıdır. Bilinmeyen kişiler, AllianceBlock kripto para birimi projesinin sarılmış bir token olan 98 milyon beur token ve 114 milyon walbt token çekmeyi başardı.

Hack’ten sonra, bilgisayar korsanları 1,2 milyon dolar değerindeki varlıkları satmayı ve bunları ETH‘ye ve stablecoin‘lere dönüştürmeyi başardılar. Ancak, kalan tokenların satışıyla ilgili sorunlar vardı piyasada çalınan token miktarını emmek için yeterli likidite yok.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a şimdi kayıt olun, üstelik en yüksek komisyon iadesi ile (%20 referans kodu )

AllianceBlock projesinin temsilcileri, akıllı sözleşmelerinin hack’te kullanılmadığını vurguladı, nedeni tam olarak BonqDAO protokolünde. Her iki projenin de ekipleri, bilgisayar korsanlarının para alışverişi yapmasını zorlaştırmak için piyasadan likidite çekmeye çalışıyor. Buna ek olarak, AllianceBlock ekibi, albt token sahiplerinin kayıplarını telafi etmenin yolları üzerinde çalışıyor ve geliştiriciler, kullanıcı bakiyeleriyle birlikte ağın anlık görüntüsünü aldı. Sahiplerine uygun miktarda token çıkarmayı ve dağıtmayı planlıyorlar.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.