Binance’da Listeli O Coin Yükselişe Geçti!

Abone Ol 

Dünyanın en büyük ve güvenilir kripto para borsası olan Binance’da listeli olan Bluzelle (BLZ Coin) yükselişi ile dikkatleri üzerine toplamış durumda. Dikkatler BLZ üzerinde iken coin ile alakalı en çok merak edilenleri sizler için derledik. Binance’da Listeli O Coin Yükselişe Geçti!

BLZ Coin Yükselişe Geçti

Bluzelle (BLZ Coin) yaratıcı ekonomi için merkezi olmayan bir depolama ağıdır ve yüksek güvenlik, benzersiz kullanılabilirlik sunar ve sansüre dayanıklıdır. İster sanatçı, müzisyen, bilim adamı, yayıncı veya geliştirici olun, Bluzelle tüm yaratıcıların fikri mülkiyetini korur. Bluzelle veri depolama, dosya depolama, kehanetler ve daha fazlasıdır.

  • 24 Saatlik Değişim: 0.0290 +38.62%
  • 24S En Yüksek: 0.1097
  • 24S En Düşük: 0.0720
  • 24S Hacim(BLZ): 244,408,622.00
  • 24s Hacim(BUSD): 24,558,525.51

binanceda listeli o coin yükselişe geçti

İlginizi Çekebilir

Bluzelle kurucusu kim?

Pavel Bains ve Neeraj Murarka, blockchain ve DeFi alanındaki parçalanmış veri bağlantısını ele almak için Bluzelle’i kurdu.

Bluzelle Coin toplam arzı ne kadar?

Bluzelle toplam arz:  500.000.000  blz’dir

Blz coin en yüksek kaçı gördü?

Blz coin en fazla ₺17.20 görmüştür.

Blz coin en düşük kaçı gördü?

Blz coin en düşük ₺0.1142 görmüştür.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.