Hacken Nedir ? HAI Token Nereden Alınır ?

hacken nedir

Hacken , hızla büyüyen Hacken Foundation’ın temelini oluşturan bir siber güvenlik parasıdır. Hacken Foundation, siber güvenlik ürünleri ile güvenli Web 3.0 altyapısı geliştiren şirketleri birleştiren tam teşekküllü bir kuruluştur. Peki tam olarak Hacken Nedir ? HAI Token Nedir ? HAI Token Nereden Alınır ? Hacken Toplam Arz ! HAI Nasıl Alınır ? 

Hacken Nedir ?

Hacken , hızla büyüyen Hacken Foundation’ın temelini oluşturan bir siber güvenlik parasıdır. Hacken Foundation, siber güvenlik ürünleri ile güvenli Web 3.0 altyapısı geliştiren şirketleri birleştiren tam teşekküllü bir kuruluştur. Hacken , dünyayı daha güvenli bir yer haline getirme ortak vizyonuyla birleşmiş bir şirketler grubudur. Hacken Vakfı, Ukrayna hükümetinin resmi bir ortağı olmakla birlikte hem kripto endüstrisi liderleri (Vechain, Ava Labs, FTX ve 300’den fazla diğer kuruluş) hem de geleneksel BT ve ürün şirketleri (Namecheap, AirAsia) tarafından güvenilmektedir.

HAI Token Nedir ?

HAI Token , Hacken’in yerel belirteci olup ,  tüm Hacken Ekosistemine güç sağlar. HAI, yenilikçi Hacken Club üyeliğinin kilidini açar, Hacken Ekosistemi siber güvenlik hizmetlerini indirimli fiyatlarla satın alır ve Hacken yenilikçi projelerine açılan kilit kapısıdır.

haı token nedir

Yerel belirteç HAI, yüzlerce farklı B2C, B2B ve B2G siber güvenlik ürünü için bir yardımcı program olarak hizmet eder ve HAPI.one (HAPI), Disbalancer (DDOS) ve daha pek çok yeni siber güvenlik girişimini doğurur. HAI belirteci, kripto endüstrisi siber güvenlik endeksi olarak adlandırılabilir. Orijinal HKN ERC-20 token HAI ile takas edildi ve artık kripto para borsalarında alınıp satılamaz.

Önerilen Makeleler

HAI Token Nereden Alınır ?

HAI almaya kara verdiğiniz zaman birçok borsada yer aldığını görebilirsiniz :

  • Gate.io
  • KuCoin
  • PancakeSwap (V2)
  • Bitrue
  • MEXC

Hacken Toplam Arz !

Hacken Toplam Arz : 1.000.000.000 HAI ‘ dir

Hacken Nedir ? HAI Token Nedir ? HAI Token Nereden Alınır ? Hacken Toplam Arz ! HAI Nasıl Alınır ?  Hacken Nedir ?

HAI Nasıl Alınır ?

HAI almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir.

  • HAI  alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.