DAD Nedir ? DAD Token Nasıl Alınır ?

DAD Nedir ? DAD Token Nasıl Alınır ? DAD Toplam Arz ! DAD Token Nereden Alınır ? DAD Token Nedir ? 

DAD Chain, küresel reklamları birbirine bağlamak için altyapı oluşturmaya adanmış yeni nesil merkezi olmayan reklam blok zinciri olduğunu iddia etmektedir. Peki tam olarak DAD Nedir ? DAD Token Nasıl Alınır ? DAD Toplam Arz ! DAD Token Nereden Alınır ? DAD Token Nedir ? 

DAD Nedir ?

DAD Chain , küresel reklamları birbirine bağlamak için altyapı oluşturmaya adanmış yeni nesil merkezi olmayan reklam blok zinciri olduğunu iddia etmek olup , Singapur merkezli bir ekip tarafından 25.06.2018 tarihinde başlatılmıştır.

Ekip, blockchain teknolojisi sayesinde reklam verilerini daha şeffaf hale getirmeyi hedefliyor. Lightning Network sayesinde, reklam alanında küçük yüksek frekanslı yerleşimler bir olasılık haline gelebilir. Belirteç ekonomisi teşvikleri sayesinde, her katılımcı DAD ekosisteminde sağlıklı gelişmeyi sürdürmede daha aktif hale gelecektir. Olgun bir reklamcılık iş modeliyle DAD, OGC, NEO ve DHVC gibi şirketlerin yatırımlarını kendine çekmiştir. Ontology, NEO ve VSYS gibi çeşitli blok zinciri programları için bir süper düğüm olarak DAD, Klaytn liderliğindeki yönetim komitesine katıldı ve üyelerle  küresel bir blok zinciri ekosisteminin gelişimini teşvik etmek.

dad token

DAD Token Nedir ?

DAD token, DAD ekolojisinin temel birimidir. Sahipler, DAD ekolojisinden elde edilen temettülerden yararlanabilir ve yönetimine katılabilir.

Özelliklerine değinmek gerekirse :

VERİ ŞEFFAFLIĞI

Reklam verileri için yukarı akış ve kaynak izlenebilir, böylece reklam verenlerin her kuruşuna kadar ayrıntıların daha net bir resmine sahip olur.

HASSAS TESLİMAT

Belirteç ekonomisi aracılığıyla kullanıcı etiket sistemini mükemmelleştirir ve reklam dönüşüm oranlarını artırmak için AI algoritmaları aracılığıyla etiket sistemini optimize eder.

AYDINLATMA AĞI

Reklam sektöründe mikro miktarlı ve yüksek frekanslı yerleşimleri mümkün kılar.

KULLANICI FAYDALARI

Bu reklam ekolojisinin önemli bir parçası olan kullanıcılar, reklamları izleyerek ve kabul edilemez reklamları bildirerek fayda sağlayabilirler.

İŞ İNİŞİ

DAD, reklam sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimi blok zinciri teknolojisi ile birleştirerek, geleneksel reklamcılık sektöründe meydana gelen sorunları ortadan kaldırmıştır.

EKOLOJİDE ZENGİN

Uzun yıllardır geleneksel reklamcılık sektöründe yer almak ve bol kaynaklara erişim, tüm tarafların ihtiyaçlarını karşılamamızı sağlıyor.

Önerilen Makeleler

DAD Toplam Arz !

DAD Toplam Arz : 1.000.000.000 DAD ‘dir.

DAD Token Nereden Alınır ?

DAD almaya karar verdiğiniz zaman birçok borsada yer aldığını görebilirsiniz :

 • Upbit
 • Bithumb
 • Bitglobal
 • Coinone
 • AscendEX
 • Bitmax

DAD Token Nasıl Alınır ?

DAD almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir.

 • Diğer alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
 • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
 • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
 • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.