Ana SayfaAltcoin HaberleriGui Inu Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Gui Inu Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Aptos memecoinleri piyasayı sallamaya hazırlanıyor.

spot_img

Memecoin furyası tüm blockhain dünyasına yansımış durumda. Solana’da oluşan hype Pundu ile sona ererken, Aptos ağıdan yer alan memecoinler atağa geçti. Bu yazımızda Aptos ağında yer alan Gui İnu coin (token) nedir, nasıl alınır, nereden alınır sorularının cevabını vereceğiz. 

Gui İnu Coin Ticaretine Katılmak İçin Buradan Kaydolun, Kripto Boğasını Kaçırmayın!

Gui Inu Coin Nedir?

Gui Inu, Aptos‘taki resmi olmayan resmi bir topluluk tokenidir. Topluluk hibeleri yoluyla Yaratıcı gelişmeleri teşvik etmeyi ve ödüllendirmeyi, eğlenceli bir ortam, yüksek katılım ve dostluk kültürünü teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

Aptos ekosistemine sorunsuz bir şekilde entegre olma, çeşitli kullanım durumlarının büyümesini destekleme ve ekosistem içinde sürekli canlanma sağlamak için Gui tüm gücüyle çalışmaktadır.

Gui İnu Coin Nasıl Alınır?

Gui Coin satın alacağınız zaman en güvenilir platform Gate.io borsasıdır. Satın almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

  1. Buradan Kaydolun.
  2. GUI/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satıma başlayabilirsiniz. 

Gui İnu Coin Nereden Alınır?

Gui İnu coin nereden satın alınır sorusunun cevabı Gate.io borsasıdır. Gate borsası yıllardır yeni çıkan kripto varlıklara ev sahipliği yapan en eski kripto para platformlarındandır.

Gui İnu Token Nedir?

GUI bir topluluk ihtiyacından doğdu. Eğlenme ihtiyacı, var olma ihtiyacı, ait olma ihtiyacı.

Diğerleri “ApToS Ölüdür” derken bir grup çılgın aptal, ölenlerin gidecek tek bir yolu olduğunu dünyaya göstermemize karar verdi. Yükseliş. Yükselmek .

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar