Ana SayfaKripto Para HaberleriMasa, Zincirler Arası Yapay Zeka Veri Pazarını Güçlendirmek İçin LayerZero ile Bütünleşiyor

Masa, Zincirler Arası Yapay Zeka Veri Pazarını Güçlendirmek İçin LayerZero ile Bütünleşiyor

Masa, Token ve Veri Ağı Birlikte Çalışabilirliği için LayerZero Köprüsünü Entegre Ediyor

spot_img

Masa, LayerZero Labs ile entegrasyonunu duyurmaktan heyecan duyuyor. LayerZero, blok zincirlerini birbirine bağlayan ve geliştiricilerin kesintisiz çok zincirli uygulamalar, tokenlar ve deneyimler oluşturmasına olanak tanıyan bir birlikte çalışabilirlik protokolüdür.

Masa, 11 Nisan 2024’te veya civarında gerçekleşecek olan masa ana ağı ve token lansmanımıza hazırlık olarak LayerZero köprüsünü entegre etti.

LayerZero köprüsü, Masa Token’larının, lansman sırasında Ethereum ve Binance Smart Chain genelinde özel bir Avalanche Alt Ağı üzerinde başlatılacak olan Masa Veri Ağından köprü kurmasını sağlayacak.

Masa Ağı, ilk günden itibaren birden fazla blockchain protokolü üzerinden başlatılan, dünyanın kişisel verileri için birlikte çalışabilen bir ağ olacak. LayerZero’nun entegrasyonu, MASA tokenlerinin, ağın başlatılmasıyla birden fazla ağ arasında sorunsuz bir şekilde köprü kurmasını sağlayacak.

Masa’nın Kurucu Ortağı Calanthia Mei şunları söyledi: “Masa, birlikte çalışabilirlik konusunda endüstri standardı haline gelen LayerZero Labs ile entegre olmaktan heyecan duyuyor. Masa, verileri hangi blockchain ağında olursa olsun, kullanıcılara verilere sahip olma, bunları paylaşma ve bu verilerden kazanç sağlama olanağı sağlamak istiyor. LayerZero’nun desteğiyle, en başından itibaren zincirler arası ve birlikte çalışılabilir olmaktan heyecan duyuyoruz.”

Yapay zeka yeniliklerini destekleyen lider bir veri tedarikçisi olan Masa Ağı, kullanıcıların kişisel verileriyle birden fazla zincire katkıda bulunmasına olanak tanıyacak. Geliştiriciler, kullanıcıları verileriyle katkıda bulunmaya teşvik etmek için veri paylaşma havuzları oluşturabilir.

Bu veri paylaştırma havuzları, paylaştırılmış verileri yapay zeka aracılarının, yapay zeka modellerinin ve yapay zeka tahminlerinin eğitiminde kullanılırken kullanıcıları ödüllendirecek. Zincirler arası veri ağımız, LayerZero ile entegrasyonumuz sayesinde MASA tokenlarının birden fazla blok zincirinde işlem görmesini sağlayacaktır.

LayerZero İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Simon Baksys şunları söyledi: “Yapay zeka geliştirmede gizliliği ve yeniliği geliştirmek için Masa ile işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz. Layer Zero altyapısının Masa ekosistemiyle entegrasyonu, kişiselleştirilmiş yapay zeka uygulamalarının daha hızlı geliştirilmesini sağlarken kullanıcı verilerinin özel ve güvenli kalmasını sağlayacak.”

Masa Topluluğunun bir parçası olun 👨‍🚀

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar