Ana SayfaAltcoin HaberleriRoost Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Roost Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Base memecoinleri ön plana çıkıyor!

spot_img

Base ağı memecoinlerle popüler olmaya başladı. Son zamanlarda Base ağının memecoinleri yoğun ilgi görüyor. Bu yazımızda Roost memecoin nedir, nasıl alınır, nereden alınır, Roost Token Base hakkında sorularının cevabını vereceğiz.

Roost Coin Ticaretine Katılmak İçin Buradan Kaydolun, Kripto Boğasını Kaçırmayın!

Roost Coin Nedir?

Roost Base ağında geliştirilen ve hali hazırda borsalarda yer edinen memecoindir. Base ağı son dönemlerde memecoinleriyle ön plana çıkıyor.

Base, zincir üzerinde oluşturmanın güvenli, düşük maliyetli ve geliştirici dostu bir yolunu sunan bir Ethereum Katman 2 (L2) zinciridir. Base, Optimism ile işbirliği içinde OP Stack üzerine oluşturulmuş bir L2’dir. Base’i Coinbase’in içinde kuluçkalıyoruz, kripto ürünleri oluşturma konusundaki son on yıllık deneyimimizden yararlanıyoruz ve zinciri zaman içinde kademeli olarak merkezileştirmeyi planlıyoruz.

Roost Coin Nasıl Alınır?

Roost Coin satın alacağınız zaman en güvenilir platform Gate.io borsasıdır. Satın almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

  1. Buradan Kaydolun.
  2. Roost/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satıma başlayabilirsiniz. 

Roost’u Nereden Satın Alabilirsiniz?

ROOST tokenleri merkezi olmayan borsalarda ve merkezi kripto borsalarında alınıp satılabilir. Roost satın almak ve ticaret yapmak için en popüler borsa Gate.io ‘dur. Gate borsası yeni çıkan coinlerin ilk olarak listelendiği kripto para borsasıdır. Bu neden le yoğun ilgi görmektedir.

Roost Token Base

Roost Token Base ağında yer alan kripto paradır. Son dönemde Solana’da yer alan hype zayıfladığı için Aptos, Base gibi ağlar memecoin konusunda ön plana çıkıyor.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar