Gençlerbirliği Fan Token Bitci ‘de Ön Satışa Sunulyor ! GBSK Token !

Bitci borsası , bilindiği üzere Fan Token listeleme konusunda neredeyse her hafta bir yeni spor kulübü ile anlaşma sağlıyor . Anlaşma sağlanan her spor kulübünün tokeni daha sonra ön satışa sunuluyor . Ön satışın tamamlanmasından sonra , yaklaşık bir ay içersinde , Bitci Borsasında listeleniyor . Peki Gençlerbirliği Fan Token Nedir , Nasıl Alınır ? Gençlerbirliği Fan Token Bitci ‘de Ön Satışa Sunulyor ! GBSK Token Nedir , Nasıl Alınır ?

gbsk token nedir

Gençlerbirliği Fan Token Nedir ? GBSK Token !

Gençlerbirliği Fan  Token , Bitcichain altyapısında geliştirilmiştir. Gençlerbirliği Fan Token satın alarak takımını destekleyebilir, taraftarlar için oluşturulan özel etkinliklere ve anketlere katılarak takımın hakkında söz sahibi olabilirsin. GBSK Fan Token , listeleme öncesi 6 Eylül ‘de ön satışa sunulacaktır. Ön satış tamamlanmasından sonra , 1 ay gibi bir süre içerisinde listelemeye alınacaktır.Ön satış fiyatı adet başına 0,40 Türk Lirası olacaktır. Toplam 50 Milyon adet GBSK Token ön satışa çıkarılacaktır. . Sizlerde , YENİ ÇIKACAK COİNLER bölümüne ziyaret ederek , diğer ön satışta olan kripto paralar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz .

gbsk token nasıl alınır

Gençlerbirliği Fan Token Nasıl Alınır ? GBSK Token Nasıl Alınır ?

GBSK Token’ı 6 Eylül Bitci borsasında listelendikten sonra satın alabileceksiniz. Gençlerbirliği Token satın almak için önce Bitcicoin almalısınız . Ön satıştan aldığınız tokenler listeleme tarihi gelmeden önce satılamaz . Listeleme gününden sonra satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz .

Brezilya , İspanya , Uruguay , Türkiye Basketbol Milli Takımları Bitci İle Satışta ! Takımına destek olmanın ve yatırım yapmanın en iyi yolu! Bitci.com Taraftar Token satın alarak takımına destek olabilir, taraftarlara özel fırsat ve avantajlardan faydalanabilirsiniz! Bitci Borsasına kayıt olmak için , BURADAN  siteye giriş yapıyınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
  • Daha sonra , Bitcicoin alımı yaparak , Bitci paritesinde ön satışlara katılabilirsiniz .

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.