FTX, Mysten Labs Hisselerini 95 Milyon Dolara Geri Satacak!

Abone Ol 

FTX, Ağustos 2022’de 101 milyon dolara satın aldığı Mysten Labs hisselerini, 95 milyon dolar karşılığında geri satmak için anlaşma yaptı.

İflas etmiş kripto para borsası FTX, Mysten Labs ‘deki imtiyazlı hisseleri yaklaşık 95 milyon dolara eski Meta Platforms Inc. yöneticileri tarafından kurulan kripto girişimine geri satmak için anlaşmaya vardığını söyledi . Anlaşmanın bir parçası olarak, FTX ve Mysten birbirlerine karşı iddiaları feshetmeyi kabul ettiler.

İflas eden şirketin girişim sermayesi birimi FTX Ventures , Mysten’in hisselerini Ağustos ayında kabaca 300 milyon dolar toplayan ve Mysten’in değeri 2 milyar dolardan fazla olan bir finansman turunda yaklaşık 101 milyon dolara satın almıştı.

Mysten Labs Nedir?

Mysten Labs, Eylül 2021’de dört eski Facebook mühendisi Evan Cheng, Sam Blackshear, Adeniyi Abiodun ve George Danezis tarafından kurulmuş bir kripto ve blockchain altyapı teknolojisi şirketidir.

Bunlara göz attınız mı?

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.