Fenerbahçe Kripto Para Birimi İçin Paribu ile Anlaştı !

Paribu Fenerbahçe
Fenerbahçe pari bu ile anlaştı
Abone Ol 

Hem Türkiye hem de dünyanın dört bir yanında profesyonel spor kulüpleri i taraftar tokenlerini çıkarırken Fenerbahçe sessizliğini koruyordu. Başkan Ali Koç’un  ‘ Gün içinde geliyor ‘ açıklamasından sonra detaylar belli olmaya başladı. Fenerbahçe Paribu ile Anlaştı ! Fenerbahçe Kripto Para Birimi İçin Paribu ile Anlaştı ! Taraftar Token !

Taraftar Token

Fenerbahçe Kripto Para Birimi İçin Paribu ile Anlaştı !

Fenerbahçe‘nin taraftar token projesi uzun süredir bekleniyordu. Bugün ise Fenerbahçe’nin çıkaracağı taraftar token ile ilgili detaylar ortaya çıktı. Fenerbahçe bu projeden kasasına 200 Milyon Lira koyacak . Fenerbahçe taraftar token projesiyle ilgili Bitci ile görüştü ve Bitci 400 Milyon TL’lik teklif verdiği biliniyor. Ancak Fenerbahçe 200 Milyon TL ile Paribu ile anlaştı.

Başkan Koç,  hafta sonu düzenlenen Divan kurulu toplantısında 10 gün içinde taraftar tokenin çıkacağını ve bu konuda ciddi bir  gelir beklediklerini dile getirmişti. Ayrıca ;

Kripto para işi… Bahis işinde olduğu gibi Türkiye’de kripto işi Avrupa’dan çok önde. Yatırım açısından enteresan bir şekilde bizim ülkemiz Avrupa’dan ayrışıyor. Birçok kulüp Süper Lig’de kendi kripto para stratejilerini, iş birliklerini açıkladılar. Biz Fenerbahçe olarak sessiz kaldık. 10 ayrı firmayla, bazıları daha işleme başlamamış, yatırımcısını bulmuş, yurt içi dışı 1 seneyi aşkın süredir, öyle mi böyle mi yapalım, kendi kriptomuzu mu yapalım, iş birliği mi olsun diye her şeyi inceledik. Ne kadar iyi etmişiz de bekledik. Bekledikçe teklifler daha cazip hale geldi. Herkes Fenerbahçe’yi bekliyor. Hem borsa hem yatırımcı tarafı meğerse Fenerbahçe’yi bekliyor.”

şeklinde açıklama yaptı. Açıklamalarının devamında ise Koç , dolandırıcılık konusunda kullanıcıları uyardı.

Buradan hatırı sayılır bir gelir imkanı yaratacağımıza inanıyoruz. Eli kulağında, az kaldı. Her alanda olduğu gibi, YouTube olur, destek kampanyası olur, kombine sayıları olur, Fenerbahçe taraftarı burada da Fenerbahçe’nin farkını, gücünü, ayrıcalığını göstereceğinden hiçbir şüphem yok. Fenerbahçe gücünü dijital dünyada gösterecek. Bu tatlı bir rekabet. Biz seviyeyi artırdıkça diğer kulüpler de yararlanacak. Bu güzel bir rekabet. Hepimiz kazanalım. Nasıl herkes Fenerbahçe‘yi bekliyorsa, yatırımcılar borsalar. Sahtekarlar da bekliyor. ‘Fenercoin’ adı altında yayın yapıyorlar. Kulüpten resmi bilgilendirme gelmedikçe Fenerbahçe’nin kripto parasını satanlara inanmayın, üzülürsünüz. Hassas bir konu. Mevzuatı çıkmamış bir konu. Hukuken bir yere bağlayamadığınız için dolandırıcılık yapmak kolay, dolayısıyla mağduriyetler olur. Halihazırda bile hukuk departmanımız bu dolandırıcılıkla ilgili pek çok girişim başlatmış durumda.

Önerilen Makale: 2021’in En İyi ICO’su ! SMT Token Ön Satış Başladı !