Lionel Messi Kripto Sektörüne Girdi! Kripto Messi !

Ethernity Chain
Messi kripto
Abone Ol 

F.C Barcelona ‘nın ünlü yıldızı dünyanın en ünlü başarılı futbolcularından birisi olan Lionel Messi  kripto para sektörüne  giriş yapan futbolculardan oldu. Arjantin’li futbol efsanesi Lionel Messi yaptığı hamlede kripto parasının değerini yüzde  45 oranında arttırdı !  Messi Kendi özel NFC koleksiyonunu piyasaya sürmek için Ethernity Chain  ( ERN ) ile anlaştığını duyurdu. ERN NEDİR ? 

Messi Kripto

Lionel Messi Kripto Sektörüne Girdi!

Arjantin’li futbolcu yakın zamanda ilk NFC koleksiyonunu piyasaya süreceğini duyurdu. Futbol harikası olan Lionel Messi , kariyerini taçlandıran yeni bir koleksiyon ile NFC dünyasına giriyor.  The Messiverse olarak bilinen proje Blockchain platformu  Ethernity Chain ortaklık yoluyla , hayranlarının dijital oalrak yatırım yapmalarına olanak sağlaycaktır.

Futbolunda tıpkı sanat gibi ‘zamansız ve limitsiz olduğunu vurgulayan Lionel Messi  4 Ağustos tarihinde kendi  İnstagram profilinden konu ile alakalı paylaşımda bulunmuştur. Futbol Yıldızı şu an için dört  NFC ‘yi  satışa sunacak.  Bunların üçünü açıkladı fakat dördğncü NFC ile ilgili henüz her hangi bir paylaşımda bulunmamıştır. Her bir NFC Avustralya ‘lı Booslogic  İsminde bir sanatcı tarafından hazırlanmıştır. Ayrıca söz konusu sanatçının daha önce Disney ve Marvel  için çeşitli eserler hazırladığı bilinmektedir ve bu eserleri  20 Ağustos tarihinde yayınlanması beklenmektedir.

[stextbox id=’info’ caption=’SMT TOKEN ÖN SATIŞI BAŞLADI !’]2021’in En İyi ICO’su ! SMT Token Ön Satış Başladı ![/stextbox]

Yapılan açıklamaya göre Lionel Messi NFC Koleksiyonu dört eserden oluşuyor;

  1. Gelecekten Gelen Adam : Mavi bir arka plana karşı , gözleri parlayan ve robotik görünümlü Lionel Messi portresi.
  2. Ağırlığın Değeri: Atlas’ın gökleri taşıdığı gibi devsa bir futbol topu taşıyan altın bir Lionel Messi.
  3. Kral Parçası: Lionel Messi nin bir futbol topu  çemberi tarafından çevrelendiği bir satranç temalı çizimdir.

Daha öncede bahsettiğim gibi 4. NFC hakkında henüz açıklama yapılmamıştır.

ERN NEDİR ?

Ethernity Chain 8 Mart 2021 tarihinde kalabalık satışının gerçekleştiği  Polkastarter Platformunda finanse edildi. Proje topluluğunun tüm aktif üyeleri için  ERN tekoenin değerini arttırmaya yönelik uygun koşullar yaratılmaya devam ediyor. Ethernity Chain , blok zinciri , müzik  ve eğlence endüstrilerinde önde gelen isimlerle ortaklık yoluyla NFC tabanlı Dijital sanatı yaygınlaştırma hedefini sürdürmektedir.

Ethernity Chain  Toplam Arzı 30.000.000 ERN ‘dir.

Önerilen Makaleler

Terra Nedir ? Luna Nedir ? Terra Nasıl Alınır ?
Holo Nedir ? Hot Nedir ? Holo Nasıl Alınır ?
Stellar Nedir ? XLM Nedir ? Stellar Nasıl Alınır ?
Ltc Nedir ? Litecoin Nedir ? Litecoin Nasıl Alınır ?
Tether Nedir ? USDT Nedir ? 1 USDT Kaç TL ?
EOS Nedir ? EOS Coin Nedir ? EOS Nasıl Alınır ?