Ana SayfaCoin Yorum - AnalizEthereum Yıl Sonuna Kadar 3.000 Doları Görebilir mi? ETH Analiz ve Yorum

Ethereum Yıl Sonuna Kadar 3.000 Doları Görebilir mi? ETH Analiz ve Yorum

Mevcut Ethereum fiyat tahminimize göre Ethereum fiyatının 14 Kasım 2023 tarihine kadar %5,68 oranında artarak 2.024,74 dolara ulaşacağı öngörülüyor .

spot_img

Altcoinlerde boğanın geldiğini Ethereum’un aya çıkmasıyla anlayabiliriz. Bu noktada Ethereum, Bitcoin yükseliş trendine eşit oranda takip etmese de, kademeli yükselişlerle 1900 Dolar bandını korumaya çalışıyor. Peki Ethereum yıl sonuna kadar 3.000 Doları görebilir mi? İşte güncel Ethereum (ETH) teknik analiz ve yorumları.

Ethereum (ETH) Analiz ve Yorum

Denge Hacmi (OBV) göstergesi, haftalık grafikte Ekim ortasında yükseliş eğilimine devam eden ETH fiyatındaki yükseliş görünümünü doğruladı. Bu gösterge, piyasaya hem giriş hem de çıkış para hacmini izler.

Holo (HOT) Yükselir mi, Neden Yükselmiyor? İşte Teknik Analiz

Devam eden yükseliş trendi, yatırımcıların Ethereum fiyatının geri çekilme yerine kuzeye doğru hareket edeceğine dair istekli olduklarını gösteriyor. Dolayısıyla desteğin 1.900 doların üzerinde tutulması yükseliş trendine büyük ölçüde değer katacaktır. 

ethereum eth teknik analiz yorum geleceği kasım 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Ethereum fiyatının tüm temel boğa piyasası göstergelerinin üzerindeki konumunu koruması, bir boğa koşusunun yaklaşmakta olduğunu gösteriyor. Bu nedenle, 2.000 doların üzerindeki kazançların er ya da geç gerçekleşmesi kaçınılmazdır. Ancak teknik görünüme göre ETH bu hafta 3.000 dolardan bir sonraki önemli dönüm noktasına doğru yolculuğa başlayabilir.

Grafikte gösterildiği gibi yükselen bir üçgen, beklenen kırılmayı daha da doğruluyor. Ancak boğaların, daha fazla alıcıyı ETH’ye yönelmeye ikna etmek ve böylece fiyatı hareket ettirmek için gereken ivmeyi yaratmak için 2.100 dolarlık direnci kırmaya odaklanması gerekiyor.

Binance Alım Satım Botları Kullanım Rehberi

Mevcut Ethereum fiyat tahminimize göre Ethereum fiyatının 14 Kasım 2023 tarihine kadar %5,68 oranında artarak 2.024,74 dolara ulaşacağı öngörülüyor . Teknik göstergelerimize göre şu anki hissiyat Yükseliş yönünde, Korku ve Açgözlülük Endeksi ise 69 (Açgözlülük) gösteriyor . Ethereum, son 30 günde %7,24 fiyat dalgalanmasıyla 22/30 (%73) yeşil gün kaydetti.

Kasım 2023 saat 12:35 verilerine göre genel Ethereum fiyat tahmini hissi yükseliş yönünde. 26 teknik analiz göstergesi yükseliş sinyalleri verirken 7 gösterge düşüş sinyalini işaret ediyor.

Teknik göstergelerimize göre, Ethereum’un 200 günlük SMA’sı önümüzdeki ay artacak ve 09 Aralık 2023’te 1.777,98 $’ a ulaşacak. Ethereum’un kısa vadeli 50 Günlük SMA’sının 09 Aralık 2023’te 1.924,20 $’ a ulaşacağı tahmin ediliyor.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) momentum osilatörü, bir kripto para biriminin aşırı satıldığını (30’un altında) veya aşırı satın alındığını (70’in üzerinde) işaret eden popüler bir göstergedir. Şu anda RSI değeri 73,50 seviyesinde bulunuyor ve bu da ETH piyasasının aşırı alım pozisyonunda olduğunu gösteriyor. RSI göstergesi ETH fiyatının artacağını gösteriyor.

Simpsonlar Kripto Para Kehanetleri (Şaşıracaksınız)

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar