Ana SayfaKripto Para HaberleriEthereum (ETH) 1.000 Dolara Düşecek mi?

Ethereum (ETH) 1.000 Dolara Düşecek mi?

En büyük ikinci altcoin Ethereum (ETH) 1.000 Dolara düşecek mi? İşte güncel Ethereum (ETH) yorum, analiz, geleceği ve fiyat tahminleri

spot_img

Kripto para piyasası hafif düşüşler, hafif yükselişler derken yatırımcıların dengesini bozmaya devam ediyor. Çoğu yatırımcı yükselişten umudu keserken, ikinci en büyük kripto para birimi Ethereum fiyat performansıyla yatırımcıların ilgisini çekiyor. Peki Ethereum (ETH) 1000 Dolara düşecek mi, işte güncel yorum ve geleceği hakkında analiz.

Ethereum (ETH) Yorum ve Geleceği

Yazı tarihiyle geçtiğimiz gün 1.530 Dolar seviyelerine kadar düşen Ethereum (ETH) bugün ufak bir tepkimeyle tekrar 1.600 seviyesinin üstüne çıktı. Peki Ethereum 1.000 Dolara düşecek mi?

Santiment’in zincir üzerinde Tüketilen Yaş metriğine göre  , en hareketsiz ETH’de üç ay boyunca gözle görülür bir artış oldu. “Fiyatlar düşerken ortalama dolar değerindeki düşüşün devam etmesi, geri dönüşlerin habercisi olan bir kapitülasyon işaretidir.”

ethereum eth yorum geleceği analiz fiyat tahmini

ETH fiyatının toparlanarak aradaki farkı 2.000 dolara kapatmasıyla, düşüşlerden yararlanarak kısa vadeli kar hedefleyen daha fazla uzun yatırımcının ilgisini çekebilir. Ethereum’un bu yükselişi, bir sonraki ralli için önce 1.600 doların, ardından 1.800 doların ve daha sonra 2.000 doların üzerinde yeni bir momentumun oluştuğu anlamına geliyor.

2.000 doların üzerinde sürekli bir kırılma, 2024’te 2025’e doğru çok beklenen bir boğa piyasasının başlangıcına işaret edebilir.

Bu mevcut yükseliş görünümüne, ETH fiyatı düşük yükselen trend çizgisinin üzerine çıkana veya günü önemli 1.600 dolar seviyesinin üstünde kapatana kadar güvenilemez. 

ethereum yorum, geleceği, analiz, fiyat tahmini eylül, ekim

Desteğin 1.600 dolarda tutulması, death cross modelinin onaylanmasının ardından gelebilecek potansiyel satış baskısını hafifletmeye yardımcı olabilir. Bu düşüş grafiği oluşumu, 50 günlük EMA (kırmızı) gibi kısa vadeli bir hareketli ortalamanın, 200 günlük EMA (mor) gibi uzun vadeli bir ortalamanın altına geçmesiyle oluşur.

Death Cross, düşüş görünümüne güven katıyor ve satıcıların üstünlüğe sahip olduğunu ve devam eden düşüş trendinin henüz sona ermediğini ima ediyor.

Yatırımcılar belirsizlik korkusunu bir kenara bırakıp Ethereum’un arkasında toparlanmadıkça, Para Akışı Endeksi (MFI) aşırı satış bölgesine düşecek ve bu da 1.450 dolara doğru bir satış daha doğrulayacak.

Matrixport’taki analistler,  altcoinlerin performansına ilişkin son raporlarında , “Eth’nin psikolojik açıdan önemli olan 1.600 dolar seviyesine yakın olması nedeniyle, özellikle gelir artışının hayal kırıklığı yaratması nedeniyle bir kırılmanın fiyatları daha düşük bir seviyeye taşıyabileceğini” söyledi.

Fiyat 1.600 dolar seviyesinin altında ne kadar uzun süre kalırsa, başka bir satış dalgasının kazançları azaltma şansını artıracak ve yatırımcıları teslim olmaya zorlayacak. Matrixport, 1.000 dolara olası bir düşüşü göz ardı etmek için henüz çok erken olduğuna inanıyor; bu seviye “Ethereum ekosisteminden elde edilen gelir projeksiyonuna göre haklı görülecek bir seviye.”

Diğer haberler;

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar