Ana SayfaCoin Yorum - AnalizPepe Üzülmeye Devam Ediyor!

Pepe Üzülmeye Devam Ediyor!

Pepe coin üzerindeki olumsuz hava düşüşe neden olmaya devam ediyor. İşte güncel Pepe coin yorum ve teknik analizi

spot_img

Ters flama formasyonu oluşumu PEPE fiyatında yaklaşmakta olan düşüşe işaret ediyor. İşte güncel Pepe coin yorum ve teknik analizi

Pepe Coin Yorum ve Teknik Analizi

Pepe coinde yer alan olumsuz havalar düşüşe sebep olmaya devam ediyor. Kısa gövdeli mumlarla noktalanan ve her iki uçta da belirgin fitil reddedilen büyük ölçüde yanlara doğru hareketi, piyasanın ipuçlarını beklediğinin altını çiziyor. Bu uzayan konsolidasyon aşaması, düşüş eğilimi gösteren bir flama formasyonuna yol açtı. Tipik olarak bu formasyon önceki düşüş trendinin devam etme potansiyeline işaret ediyor.

  • Pepe fiyatı kesin bir kırılmadan önce daha uzun süre konsolidasyona girebilir.
  • 4 saatlik grafik EMA’larının (20, 50, 100 ve 200) altındaki kripto para fiyatı ticareti, düşüş eğiliminin aktif olduğunu gösteriyor.
  • Pepe coinin 24 saatlik işlem hacmi 34 Milyon Dolar olup, bu da %18’lik bir kayıp anlamına geliyor.

pepe coin yorum teknik analiz fiyat tahmini

Yazının yazıldığı sırada Pepe Coin’in fiyatı 0,000000788 $’dır. Bugünkü harekette %1,25’lik bir düşüş kaydettiği ve flamanın alt sınırına geri döndüğü görülüyor. Bu düşüş, mevcut konsolidasyonun en azından birkaç işlem seansı daha devam edeceğine işaret edebilir. 

Ayrıca okuyun: Pepe Coin Geleceği

Ancak fiyatın istikrarlı bir şekilde flamanın zirvesine yaklaşmasıyla birlikte, ufukta belirleyici bir kırılma beliriyor. Bu kırılma Pepe Coin için düşüş yönlü bir sonuca doğru gidebilir. 

Fiyatın flamanın alt trend çizgisini ihlal etmesi, düşüş eğiliminin yeniden canlanacağı anlamına gelebilir. Böyle bir senaryoda Pepe Coin yaklaşık %11 oranında düşüş yaşayabilir. Sonuç olarak, 0,00000075 dolarlık desteğin altına düşer ve 0,00000070 dolara kadar düşebileceğini görebiliriz.

Diğer kripto para haberleri:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar